28 obserwujących
409 notek
485k odsłon
236 odsłon

Rafał Trzaskowski to Biedroń z wąsami

Wykop Skomentuj3

Nie wspomnę czy obecnie Rafał Trzaskowski nosi wąsy, z pewnością jednak wiadomo, że takowe dodają powagi i godności. Jeśli posłuchać, co opowiada Rafał Trzaskowski, jak widzi swoje zadania oraz misję, którą ma do spełnienia wychodzi nam taki Biedroń z większym zapleczem politycznym i wyborczym, brzmiący bardziej poważnie i godnie oraz mniej rozciapcianie, zupełnie tak, jak mógłby brzmieć dwadzieścia lat później z wyhodowanymi sumiastymi wąsami, prezentujący bardziej przemyślaną i wyważoną retorykę pederastyczno - genderową. Rafał Trzaskowski ubogacony Rabiejem, nowo pojmowany świat ludzkiej płciowości stara się promować bardziej metodycznie i nakazowo rozdzelczo czym sprawia wrażenie uporzadkowania i celowości, a co dla niego najważniejsze nieuchronności. Ot taki dobrze opakowany, bardziej przemyślany i dojrzały Biedroń.

Gospodarka, polityka zagraniczna i obronność to u Trzaskowskiego czysta biedroniowszczyzna, w domyśle zaś ucapienie się Angeli Merkel i pójście śladem Tuska z tą różnicą, że jeszcze bardziej uległe i wiernopoddańczo. Wtopienie się w Europę, pragnienie zanurkowania  w onej niebiesko gwiaździstej rzeczywistości to kolejna cecha, którą obecny włodarz Warszawy dzieli z Biedroniem. Europejska unifikacja to cel, ku któremu Trzaskowski dążyć będzie gorliwie i zdecydowanie, kto wie czy to nie główny aspekt jaki chciałby przyswoić nie tyle sobie, ale o zgrozo wszystkim Polakom. On bowiem nie musi już sobie niczego przyswajać, europejskim kosmopolitą jest od nie wiadomo kiedy. Nowoczesna, bez Boga i Ojczyzny, europejskość zapuściła w nim korzenie aż do samej duszy i aż dziw bierze, że zdołał sobie jeszcze wybrać żonę i wyhodować dzieci.

Trzaskowski poprzez swoje poglądy i mowę ciała przypomina zdekarowanego, wojującego homoseksualistę. Więcej w nim Rabieja niż kazdego innego i to on bardziej pasuje na żonomęża Traskowskiego niż jakaś niemodna w dzisiejszych czasach -kobieta. Z ową niejednoznacznoscią moralną i sznutem poglądowym prosto z de' Sada czuje się prezydent stolicy nadzwyczaj dobrze. Zresztą Rafał Trzaskowski ma pełne poparcie warszawki bowiem i salon i celebryci są równie zdeprawowani jak on. W dzisiejszych czasach bowiem deprawacja stała się synonimem nowoczesności i ukryta w pancernym skarbcu pod tytułem: życie prywatne uniemożliwia jaką kolwiek ocenę świata zewnętrznego. Tak więc zdeklarowany kosmopolityczny hedonista, tarzający się na codzień w brudzie moralnym i poglądowym, obsiadły przez muchy dewiacji i różne inne robale antyklerykalizmu, aborci i paru innych grzechów ciężkich na różne litery alfabetu, ubiegać się może o prezydenturę dumnego Narodu Polskiego... " Koniec świata" chcałoby się powiedzieć za dozorcą Popiołkiem bowiem dzisiaj posiadając trochę władzy, dobrze skrojony garnitur i ładną twarz o sarnich oczach można mówić wszystko!

Rafał Trzaskowski pozuje mniej lub bardziej świadomie na słowiańską wersję kanadyjskiego premiera Justina Trudeau, a jak wiadomo podróbki chcąc być wiarygodniejsze od orginału, często przeginają, wchodząc na drogę szaleństwa. Nie wiem czy Trzaskowski chce wsadzać do więzień za twierdzenie, że homoseksualizm to dewiacja i zboczenie czy też za protesty przecieko aborcji i seksualizacji dzieci.Z pewnością jednak marzy mu się likwidacja programów informacyjnych TVP oraz wprowadzenie ogólnopolskiej karty lgbt. Ktoś powiedział, że od rzemyczka do koniczka, a liberalno - lewackie wzmożenie bije Trzaskowskiemu z oczu. Jest on idealnym ucieleśnieniem zasady wolności, równości i braterstwa w jakobińskim wydaniu czyli albo będzie po naszemu, albo głowy lecą! Szczerze pisząc nie wyobrażam sobie Trzaskowskiego jako prezydenta Polski i choć mówi się, że do stanowiska się dorasta, a wysokie funkcje cywilizują, śmiem twierdzić, że zasada ta dotyczy jedynie ludzi niezdeprawowanych, ale skoro o wyborze mogą decydować sarnie oczy, to może dla współczesnego człowieka także deprawacja nie jest problemem?!

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka