Harley Porter Harley Porter
483
BLOG

W kraju głupców (aspirujących do roli uszlachconych chamów), Tusk jest królem!

Harley Porter Harley Porter Polityka Obserwuj notkę 19

Wybrali sobie swojego premiera - sofistycznego retora z gładką gadką, który cytując klasyka, w życiu słowa prawdy nie powiedział. Wybrali faceta umiejącego intrygować, a za grosz nie mającego pojęcia jak rządzić państwem. Wybrali niemieckiego nominanta o niejasnych konszachtach z Berlinem i zawartymi mrocznymi układami z Moskwą. Wybrali wreszcie gościa spiskującego z t.w. Bolkiem w sprawie odsunięcia od władzy uczciwego człowieka pragnącego ujawnić agenturę! To są ich wybory!

Uznali, że lepszy niemiecki agent niż Polski kartofel. Że lepiej niech uwiera europejskość niż głaszcze polskość. Że wolą być nowoczesnymi, bezbożnymi bezideowcami niż odpowiedzialnymi obywatelami i patriotami! Zaakceptowali prymat Komisji Europejskiej nad prymatem własnej konstytucji. Wybrali muzułmańskich nachodźców, którzy będą gwałcić ich kobiety, a im samym obcinać głowy zamiast swoich rodaków o innych poglądach politycznych. To są ich wybory!

Chcieli zrobić z siebie elity, zrobili lewacko liberalne jaczejki! Mówili o demokracji, wprowadzili terror. Odwoływali się do idei, uderzyli w kościół. Skandowali o prawdzie, usankcjonowali kłamstwo. Perorowali  o pojednaniu, a wrzeszczeli: ***** ***. Zapowiadali ustami swojego króla niskie ceny, dostatek, tańsze paliwo i wyższe zarobki zamiast tego doprowadzili do likwidacji projektów rozwojowych, podwyżek, bankructwa firm i bezrobocia. Mieli pokazać jak się rządzi, pokazali jak się niszczy. To są ich wybory!

Za obietnicę bycia kimś lepszym oddali status Polaka. Dla doraźnych korzyści zaparli się swojego dziedzictwa. Dla wolności swoich gonad zrezygnowali z moralności swoich dusz. Zamiast prawdy, która jest tylko jedna, zdecydowali się na liberalną poprawność. Zamiast na zasady, postawili na Tuska. To są ich wybory, którymi obarczyli nie tylko siebie, ale także nas, którzy wybraliśmy zupełnie inaczej. Ślepcy wybrali na króla jednookiego, z rudą grzywką i w teutońskim szyszaku! Takie są właśnie ich wybory!

Gniewny i staram się być sprawiedliwym.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka