88 obserwujących
1266 notek
1335k odsłon
555 odsłon

O szyderstwie i szydercach

Wykop Skomentuj31

Szyderą z katastrofy smoleńskiej były miesięcznice smoleńskie, współczesne Dziady smoleńskie, pogańskie wzywanie upiorów, by nie w pełni umarłe pojawiły się wśród żywych.

Szyderą z katastrofy smoleńskiej było "śledztwo" podkomisji Macierewicza, te wszystkie udowodnione na 100% wybuchy, dobijanie rannych, zamachy, spiski.

Szyderą z katastrofy smoleńskiej były wygłupy Cieszewskiego, Biniendy, Berczyńskiego.


image


Szyderą z katastrofy smoleńskiej były "raporty" publikowane w gazecie Sakowicza i mrożące krew w żyłach grafiki z rozpadającym się w powietrzu prezydenckim samolotem. 

Szyderą z katastrofy smoleńskiej były obietnice sprowadzenia wraku, "dochodzenia do prawdy", publikacji "ostatecznego raportu". 

Szyderą było wyciszenie zamachu gdy było już jasne, że Antoni Macierewicz kłamał, zwodził, manipulował i świrował. Gdy było wiadomo, że "zamach smoleński" to bujda i urojenie, zbiorowy indukowany obłęd jak w sekcie Jima Jonesa, proroka z Gujany.

Jachira szydzi, szydzi z tej potwornej komedii rodem z Grand Guignola inscenizowanej przez samego prezesa PiS i jego bezczelnych pomagierów i zasługuje na najwyższy szacunek i podziw.

PiS jej nienawidzi, bo odsłania waszą pogardę dla Smoleńska i ofiar.

Większość bałwochwalców zamachu smoleńskiego wyparło swoje zaangażowanie, Sakiewicz napełnił sakiewkę ze sprzedaży zamachowych gadżetów, Macierewicz zmienił samochód z zajeżdżonego daewoo na pancerny z obstawą, a Kaczyński wygrał wybory.

Atak pisowskich trolli na Jachirę to to tylko tania erystyka i atak zapobiegawczy. Zdają sobie sprawę, jak poruszanie tematu zamachu może być dla nich zabójcze. To był ich eksperyment Zimbardo jak daleko da się oszukać społeczeństwo. Wypracowane metody są stosowane do tuszowania wszystkich kolejnych afer - kłam, zwódź, manipuluj ale najlepiej przemilcz.

Czasami napotyka się na panów o lekko śniadej urodzie ofiarowujących ci w podzięce za przysługę rolexa w fabrycznym opakowaniu. Potrzeba im tylko 100 złotych na benzynę. Zamach smoleński to był taki rolex w fabrycznym opakowaniu. Przecież się nie chwalisz, że dałeś się oszukać 

Chodzi mi o to, że wszyscy którzy dali się nabrać na rolexy w fabrycznym opakowaniu/zamach smoleński wstydzą się swojej naiwności i nie powiedza prawdy o oszustach 

Tak działa sekta/mafia -  nakłaniają swoich członków by zrobili coś podłego, wstrętnego, ośmieszającego, zawstydzającego, by tym wykazali swoją lojalność. Po czymś takim nie możesz już wystąpić, bo w najlepszym razie wstyd ci, w najgorszym pójdziesz do więzienia.

Mam nadzieję, że oszuści wmawiający Polakom przez osiem lat kłamstwo o zamachu zostaną kiedyś rozliczeni. Co do jednego.

Wykop Skomentuj31
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka