13 obserwujących
81 notek
186k odsłon
826 odsłon

Szok i niedowierzanie

Wykop Skomentuj23

Ja podaje portal wpolityce.pl szef Naczelnej Prokuratury Wojskowej gen. Krzysztof Parulski wraz szefem Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie płk Ireneuszem Szelągiem, na spotkaniu z pierwszym zastępcą Prokuratora Generalnego Rosji Aleksandrem Buksmanem, w nocy z 10 na 11 kwietnia 2010 r. w Moskwie zgodzili się na to, żeby sekcje zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej odbyły się bez udziału polskich prokuratorów i patomorfologów.

Szok i niedowierzanie

Ponadto obaj polscy prokuratorzy przychylili się do wstępnej tezy jaka postawili Rosjanie która wykluczała zamach, a przyczyną katastrofy miały być "błędy pilotów oraz obsługi naziemnej”.

Warto też przypomnieć, ze krótko po katastrofie prokurator Krzysztof Paruski został awansowany na stopień generalski przez ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego, a prokurator Ireneusz Szeląg był tym prokuratorem, który wbrew oczywistym faktom zaprzeczał o odkryciu przez polskich biegłych materiałów wybuchowych na wraku tupolewa. 

http://wpolityce.pl/smolensk/314237-nasz-news-to-prok-parulski-zgodzil-sie-by-polscy-lekarze-i-sledczy-nie-uczestniczyli-w-sekcjach-zwlok-ofiar-katastrofy-smolenskiej-decyzje-podjeto-w-nocy-10-kwietnia-2010-r?strona=2

Wykop Skomentuj23
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka