0 obserwujących
17 notek
17k odsłon
  374   0

Dania chce odsyłać imigrantów

Królestwo Hamleta wkracza w nowy etap polityczny. W Syrii ustały w większości działanie wojenne.

Problemem jest to, że uchodźcy syryjscy zadomowili się w Danii (i nie można się temu dziwić), jak również potencjalne niebezpieczeństwa, które grożą im po powrocie do zniszczonej, i oczywiście niedemokratycznej Syrii.

Dania nie utrzymuje kontaktów z Syrią Assada, dlatego nie ma jak odesłać imigrantów z powrotem. Toteż przenosi ich do punktów deportacyjnych. Dopóki nie będzie układu z Damaszkiem, będą musieli żyć w owych centrach odosobnienia. Może do końca życia. Tak się bawi lewica socjalistyczna w Danii.

Spoglądając szerzej, 29 stref w tym kraju zostało formalnie zaklasyfikowanych jako getta. Są plany by część mieszkańców wysiedlić. Nawet brytyjska lewicowa BBC nie waha się użyć tego słowa w tytule swojego reportażu “Getta imigranckie w Danii”.

W marcu tego roku zakazano podejrzanych transferów pieniężnych z zagranicy dla meczetów. Niechęć do kolorowych spowodowała, że niektóre pary mieszane przeniosły się nieopodal do Malmo w Szwecji, i biali współpartnerzy dojeżdżają do pracy w Kopenhadze.

Mam nadzieje, że te wieści dotrą do głów opozycji, która, jeśli obejmie władze, powstrzyma się od przyjmowania uchodźców wojennych, którzy właśnie zaczynają być wypraszani przez pierwsze zachodnioeuropejskie kraje. O migrantach ekonomicznych nie wspominając. Tym bardziej, że koszty późniejszych deportacji bywają niemałe. Np. w 2018 r. Francja wydała 468 milinów euro na deportacje prawie 34tyś. imigrantów.

Bogate kraje arabskie jak zwykle milczą i ciągle liczą dolary, a Europa znękana swoimi problemami utkwiła w kleszczach między programem masturbacji 2 latków w szkołach (promowanym przez WHO i lobby LGTB) a zwyczajem obrzezania dziewczynek (który często preferują muzułmanie). Jak z tego wybrnąć? Czy Dania chce wskazać drogę?


https://www.youtube.com/watch?v=AWsELvvjEJg    22.58min

https://www.youtube.com/watch?v=3wBg3sf_o88   5.32min


 

Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka