127 obserwujących
809 notek
854k odsłony
  6281   0

Chemnitz teraz! Po wczorajszej rzezi przez migrantów marsz 8 tys.mieszkańców i walki z Ant

Chemnitz teraz! Po wczorajszej rzezi przez migrantów marsz 8 tys.mieszkańców i walki Policji z Antifą


Wczoraj w ramach tradycyjnego sportu ludności  Lewantu i Azji Przedniej zarżnięto 1 obywatela Niemiec, dwóch ciężko raniono. 23-letni Syryjczyk i 22-letni Irakijczyk (co jak zwykle maksymalnie długo ukrywano) byli sprawcami. Rozeszły się wieści o drugim zgonie, Policja je dementuje. Rzeź odbyła się w centrum miasta podczas obchodów miejskiego święta.  

Są to wiadomości ukrywane przez wszystkie polskie telewizje w zgodnej komitywie (TVP, Polsat, TVN). We wszystkich serwisach jest o mrówkownikach w ZOO i o strzelaninie w USA. A o tym, co za naszą zachodnią granicą ani mru mru! 

image

Już w dniu morderstwa dziesiątki i setki mieszkańców Chemnitz zaczęło się błyskawicznie umawiać przez internet na protest. Napięta atmosfera przełożyła się na to, że kilkuosobowe grupy prawicowych demonstrantów zaczęły - jak pisze prasa - regularne polowania na "obcokrajowców" (co w języku cenzurowanej prasy oznaczać ma "kolorowych"). Jeden miał zostać pobity. Policja robiła wszystko by tym polowaniom przeszkadzać. Wczoraj wieczorem demonstrujący i prawicowcy (w liczbie ok.1000 osób) umówili się na dzisiaj. 

image

Dziś od rana atmosfera nadal była napięta. Tworzyły się grupy po ok. 100 osób. Jedną z demonstracji udało się na apel partii AfD rozwiązać. Szybko tworzyły się następne duże grupy. Dzisiaj dołączyły grupy kibiców oraz zwykli mieszkańcy miasta i zaczął się formować marsz liczący min. 2000 osób. Oczywiście trockiści-sorosowcy zmobilizowali i wysłali w teren własną grupę (ok. 1000 osób) mającą zwalczać "faszystów" demonstrujących przeciw migracji i cenzurze. Tłum krzyczał: "Prasa kłamie! "My jesteśmy narodem!"). 

image

Ostatnie źródła sprzed 15 minut podają, że marsz mieszkańców Chemnitz liczy już... 8 000 osób. Policja gdzieś poukrywana, niewidoczna w duzych oddziałach, zapewne, by nie rozgrzewać nastrojów. Są informacje, że Policja w kilku miejscach zaatakowała oddziały Antify próbujące - jak u nas - blokować marsz. 

image

Ilustracja. Zdjęcie z wczoraj. Dzisiaj sytuacja jest o wiele bardziej poważna.

image

Ludzie na niemieckich forach piszą, że dwóch ze spuchniętymi jądrami (jak to kiedyś sami o sobie powiedzieli) molestowało Niemki. Trzech mężczyzn pospieszyło z pomocą kobietom i nadziało się na noże wyznawców Proroka. Ten, który zmarł w szpitalu dostał 24 ciosy nożem. Policja musiała chronić wszystkich "kolorowych" i wczoraj i dzisiaj, trzech nie uchroniła (Afgańczyk, Syryjczyk i Bułgar), odnieśli obrażenia. Wiele osób próbowało atakować "kolorowych" kamieniami i butelkami. Głos zabrała kanclerz Merkel potępiając próby wymierzania sprawiedliwości na własną rękę. Sytuację skomplikowała i zaogniła na dodatek Antifa, która dojechała z Lipska. Były zatrzymania członków Antify. 

========================================================

Islam kontra Zachód - wojna cywilizacji

Węgry odrzucają, Polska podpisuje skrajnie proimigrancką Deklarację z Marrakeszu i ukrywa

Premiera MM realizacja polskiego multi-kulti,czyli potajemne machinacje wbrew elektoratowi

Zalew migrantów z Afryki i Azji, czyli Mafia Szmuglująca Ludzi do Polski i bierność rządu

Lubię to! Skomentuj265 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka