47 obserwujących
769 notek
337k odsłon
  865   0

Dr M.Yeadon: nie ma żadnej drugiej fali, ok.90% pozytywów to FAŁSZ! (around 90% are FALSE)

image

Ilustracja. Dr Michael Yeadon, brytyjski lekarz i naukowiec, były dyrektor naukowy firmy Pfizer i współzałożyciel Ziarco Pharma Ltd.


Mamy niecodzienną sytuację... Jest to trudne do pojęcia, ale... się dzieje. Media w Europie tworzą PARALELNY, RÓWNOLEGŁY ŚWIAT! INTERAKTYWNY MATRIKS. Dają się w to wciągać liczne rządy. Wirus grypy Wuhan przeszedł już, od maja nie ma grypy Wuhan (pisałem już o tych ekspertach dla których jest to oczywiste). Ale jakaś niewidzialna ręka tworzy zjawę, fikcję, iluzję i za tym idzie nie tylko nasz rząd, ale prawie cały parlament. Gdy ta wieża Babel fałszywej pandemii zawali się zmiecie tych ludzi - i to jest naprawdę dobra wiadomość. Niech brną dalej w tę studnię obłędu i dywersji. Będzie mogło to dać kompletną wymianę sceny politycznej w Polsce. A o to przecież chodzi.

Liczba odważnych ekspertów rośnie w Europie, offGuardian podaje na początek października, że jest ich już ok. 1000 osób. Wielu z nich płaci za ROZUM I ODWAGĘ stanowiskiem, utratą pracy, ale mimo to nikt z nich nie wycofuje się z głoszonych poglądów. 

Dopóki nie poczujecie się jakbyście grali w jakimś filmie - nie zrozumiecie sytuacji...

Jedne z najciekawszych informacji podaje brytyjski uczony i lekarz - dr Michael Yeadon. 


Dr Michael Yeadon jest brytyjskim lekarzem i naukowcem, byłym dyrektorem naukowym firmy Pfizer i współzałożycielem Ziarco Pharma Ltd.

"Wydaje mi się, że zidentyfikowałem poważny, naprawdę fatalny błąd w teście PCR [...].

Rząd [Wielkiej Brytanii] postanowił nazwać osobę „przypadkiem” [w Polsce używa się nazw: zakażeni, zarażeni, zachorowania, chorzy, przypadki, wymazani pozytywnie, przyp. mój wawel], jeśli próbka wymazu była pozytywna pod kątem wirusowego RNA, co jest mierzone metodą PCR. Próbka osoby może być pozytywna, jeśli ma wirusa […]. Może być również pozytywna, jeśli miała wirusa kilka tygodni lub miesięcy temu i wyzdrowiała. Jest też  prawdopodobne, że duża liczba powiązanych, ale innych zupełnie koronawirusów, w tym wirusów zwykłego przeziębienia [...] może również dawać pozytywny wynik testu PCR.

Wreszcie osoba może być "pozytywna"  losowo. Może to mieć wiele przyczyn, takich jak niedoskonała technika amplifikacji, która powoduje amplifikację sekwencji „przynęty” umieszczonych w próbce w celu połączenia z pokrewnym wirusowym RNA SARS-CoV-2. Istnieje jeszcze wiele innych przyczyn  takich fałszywych pozytywnych wyników. To są tak zwane fałszywe alarmy.  

[…]

Ze względu na wysoki odsetek wyników fałszywie dodatnich i niską częstość występowania zakażeń, prawie każdy tzw. przypadek, czyli  pozytywny test [...] od maja tego roku był FAŁSZYWY. Nie tylko kilka procent. Nie jedna czwarta, ani nawet połowa pozytywów to FAŁSZ, lecz około 90% z nich. [has been a FALSE POSITIVE. Not just a few percent. Not a quarter or even a half of the positives are FALSE, but around 90% of them.]Mówiąc prościej liczba pozytywnych wyników JEST PRZESZACOWANA 10-KROTNIE, latem była PRZESZACOWANA 20-KROTNIE."

[źródło: Lies, Damned Lies and Covid Statistics - the Deadly Danger of false Positives, LockdownSceptics.org, 20 września 2020]


ANEKS nr 1 [wypowiedzi dr Yeadona z wywiadu radiowego]

imageimage

=====================================

ANEKS  nr 2 

Prof. Carl Heneghan jest brytyjskim lekarzem rodzinnym, dyrektorem Centrum Medycyny Opartej na Faktach Uniwersytetu Oksfordzkiego oraz członkiem Kellogg College. Jest także redaktorem naczelnym BMJ Evidence-Based Medicine. Jest jednym z założycieli AllTrials, międzynarodowej inicjatywy wzywającej do publikacji wszystkich badań i przedstawiania ich wyników.

"Pisałem już o niewłaściwym stosowaniu testu PCR w obecnym kształcie [...]. Arbitralnie ustawiane progi czułości testu mogą być tak wysokie, że Wielka Brytania może zmierzać w kierunku wiecznej blokady, ponieważ każdy fragment i stare szczątki koronawirusa  będą się liczyć jako pozytywne" [chodzi o tzw. der Schrott, złom, śmieci, stare fragmenty kodu tożsame z fragmentami kodu wirusa, pisałem o tym wielokrotnie w swoich tekstach, pojęcia der Schrott używa wielu wirusologów, dokładniej o tych "śmieciach" wykrywanych przez test PCR dających niezliczone wyniki fałszywie pozytywne mówi prof. dr hab. S.Bhakdi podczas wykładu na Uniwersytecie w Kilonii:

cz. I https://youtu.be/-QkBJ34-TIA

cz. II https://youtu.be/leDwQmiNz8A

cz.III https://youtu.be/V4T30YgLSgU , przyp. mój, wawel]

[źródło: „Co naprawdę oznacza przypadek Covid-19?”, The Spectator 14 września 2020 r.]


PRZYPIS 

O celowym utrzymywaniu NIE KOŃCZĄCEGO SIĘ stanu półwyjątkowego na podstawie manipulowania fałszywymi wynikami testów - o czym mówi prof. Carl Heneghan - pisałem ponad 2 tygodnie temu: https://www.salon24.pl/u/wawel24/1077733,testy-rzadzace-swiatem-testy-wykrywajace-der-schrott-czyli-jak-zrobic-wieczny-stan-wyjatkowy. 

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale