46 obserwujących
753 notki
325k odsłon
  423   2

Dr M.Yeadon: O faszyzmie medycznym i zbrodniach przeciwko ludzkości- poruszająca wypowiedź

MOTTO 

"Thank goodness there are people like Dr Yeadon speaking their mind. It is absolutely shocking how debate is shut down. We have moved from what seemed like a decent, balanced society to one resembling Nazi Germany or communist China in the blink of an eye."

[komentarz z sieci]

image

Dr Michael Yeadon jest immunologiem, byłym CSO i wiceprezesem ds.alergii i badań chorób układu oddechowego w Pfizer Global R&D oraz współzałożycielem Ziarco Pharma Ltd.

Dr Yeadon jest autorem głośnego na całym świecie artykułu „Lies, Damned Lies and Covid Statistics - the Deadly Danger of false Positives” (Kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki "przypadków" COVID-19 - śmiertelne niebezpieczeństwo fałszywie pozytywnych wyników testów), który jako pierwszy udostępniłem w języku polskim na swym blogu w zeszłym roku (https://www.salon24.pl/u/wawel24/1082396,dr-yeadon-klamstwa-przeklete-klamstwa-i-statystyki-zdrowia-smiertelne-niebezpieczenstwo-falszywych-wynikow-testow- cz1 ;  https://www.salon24.pl/u/wawel24/1082680,dr-yeadon-groteskowe-przeszacowanie-przypadkow-zabija-opieke-zdrowotna-to-naduzycie-wladzy-musi-sie-skonczyc cz.2).

Najnowsza wypowiedź dr Yeadona jest odmienna  od wcześniejszych. Bardziej alarmistyczna, bardziej osobista. Nie pozostawiająca złudzeń. Nie pozostawiająca ani cienia wątpliwości co do oceny tego, co kryje się za operacją „pandemia”. To jest krzyk niezależnego uczonego i wrażliwego człowieka przewidującego nadchodzące czarne chmury i nie bojącego się postawić diagnozy wtrąconemu w patologię przez niewidocznych demiurgów światu. Odbierzmy wszystkie odcienie i wszystkie alikwoty tego krzyku.

"Dr Mike Yeadon skontaktował się z nami w The Daily Expose z wiadomością dla wszystkich. Oto, co miał do powiedzenia…

 

" Zwracam się do każdego, zdezorientowanego tym, co dzieje się [na świecie] w kwestii:

Niewiarygodnych masowych testów PCR (więc tak naprawdę nie wiemy, w jakich krajach są ewentualne epidemie i z pewnością nie możemy mieć zaufania do liczby zgonów przypisywanych Covid19),

Nakazów noszenia masek (nie poparte żadnymi dowodami z prób),

Blokad (lockdownów) (które, jak wielokrotnie udowodniono, nie działają, biorąc pod uwagę, że ważne są kontakty zaraźliwe, które wymagają objawów i choroby, a takich ludzi nie ma przecież poza domem, więc zamknięcie większości społeczeństwa obywatelskiego nie będzie zmniejszać kontaktów zakaźnych, które występują głównie w instytucjach),

Szczepienia wszystkich - nie tylko osób zagrożonych, ale wszystkich innych, w tym, w odpowiednim czasie, małoletnich dzieci, a nawet noworodków,

Globalnego powtarzania przez wszystkie media tych samych przekazów. Co za zbieg okoliczności... Jestem pewien, że teoretycy zbiegów okoliczności ignorują wszystkie te informacje [i znaki], ukrywające się na widoku.

Czy możesz wymyślić jakieś niekonfrontacyjne wyjaśnienie tego wszystkiego? Nie możesz, ja też nie.

Ok, uciekaj prosto do króliczej nory. Śmiej się nerwowo. Albo pokaż, dlaczego się mylę. Jeśli nie możesz wykazać, że się mylę, nie mów później: „Nigdy nie wiedzieliśmy! Nie uznaliśmy tego za faszyzm! Po prostu wykonywaliśmy rozkazy! ”


Stoimy w obliczu nieuchronnej tyranii medycznej .

Uważam, że połączenie paszportów szczepionek i zbędnych „szczepionek uzupełniających ” ma być wykorzystywane do złych celów.

Oczywiście nie znam szczegółów, bo nie ja jestem przestępcą, który czyni tę zbrodnię. Ale zbrodnie przeciwko ludzkości z pewnością są popełniane w moim kraju i gdzie indziej.

Moje wnioski są solidne, ponieważ jestem dość dobrze wykształconym immunologiem. Skontaktowałem się także z kilkoma wysokiej klasy immunologami.

Oczywiście już to wiesz, ale powtórzę: nie poddawaj się szczepieniom, chyba że z uzasadnionych powodów zdrowotnych. W przeciwnym razie, jeśli nie jesteś zagrożony wirusem, nie spiskuj z naszymi „porywaczami”. Twoje szczepienie nie chroni innych.

Ale – okazuje się - że w Wielkiej Brytanii wszystkich podatnych na infekcję przyjęta szczepionka, nagle, rzekomo, objęła... ochroną. I mówi się nam, że nikt zaszczepiony nie może zarazić się wirusem i zachorować. I że prawie nikt nie umrze. Więc to jest szaleństwo, to, co mówią i to, co się dzieje. Nawet kobiety w ciąży są okłamywane i oszukiwane w celu wywierania na nie presji, by się zaszczepiły (patrz list na temat UKMFA). Czy to brzmi jak wyważona polityka? Nic, co piszę, nie jest ani trochę kontrowersyjne.

UE jednak właśnie zagłosowała za paszportami szczepionek, wbrew licznym prawom międzynarodowym wynikającym z ostatniego panowania faszyzmu medycznego. Niestety, dzieje się to ponownie, dlatego istnieje lekkomyślna presja, aby szczepić ludzi niezagrożonych. Fakt, że ta presja jest dozwolona, mówi nam, że etyka lekarska umarła w Wielkiej Brytanii, ponieważ szczepienie dziesiątek milionów młodych, zdrowych ludzi ma nieuniknione konsekwencje zachorowania lub zabicia ludzi, którzy by nie umarli. Jest to nieuniknione, ponieważ żadna interwencja medyczna nie wiąże się z zerowym ryzykiem. Nie twierdzę nawet, że istnieje konkretne ryzyko (chociaż takie istnieją, a miesiąc temu próbowaliśmy ostrzec EMA o zakrzepach krwi, a później opublikowałem list otwarty w tej sprawie, ale zostałem całkowicie ocenzurowany, nawet jeśli korzystałem z komercyjnego serwisu informacyjnego).

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale