47 obserwujących
775 notek
341k odsłon
  1313   3

Dr M.Yeadon: O faszyzmie medycznym i zbrodniach przeciwko ludzkości- poruszająca wypowiedź

Boję się, że po raz pierwszy w historii każdy człowiek będzie miał cyfrowy identyfikator (ID) powiązany z jego stanem zdrowia, w tym przyjętymi szczepieniami. Myślę, że szczepienie nie jest nawet w tym wszystkim największym zagrożeniem. To tylko sposób osiągnięcia zamierzonego celu. Jest to identyfikator cyfrowy, przechowywany w jednym miejscu, który będzie używany do nadawania lub nie uprawnień przez kontrolera bazy danych. To się nigdy wcześniej nie zdarzyło w historii ludzkości. To będzie nadużywane. Nie daj się zaszczepić. Zaakceptuj ograniczenia [wymuszane na niezaszczepionych] i walcz z nielegalnością. Natomiast zaakceptowanie szczepień musi doprowadzić do realizacji kolejnego punktu scenariusza.

Jako immunolog jestem pewien, że warianty wirusów nie mają żadnej szansy na rozwinięcie tzw. ucieczki przed odpornością [immune escape]. Żaden wariant nie jest mniej niż w 99,7% identyczny z oryginalnym wirusem. Śmieszne jest sugerowanie, że – stosując porównanie - zmiana tak nieznaczna jak założenie przeze mnie okularów przeciwsłonecznych może spowodować, że ludzie, którzy mnie znają, nie rozpoznają mnie.

Jednak obecnie Pharma produkuje szczepionki uzupełniające. Globalne organy regulacyjne dotyczące leków zdecydowały, że ponieważ są one podobne do oryginalnych szczepionek, nie są potrzebne żadne badania bezpieczeństwa.

Jeśli mam rację, a jestem pewien, że tak, zbędne sekwencje genetyczne zostaną podane dużej części populacji na świecie. Bez żadnego powodu.

Jeśli zaś chodzi o paszporty szczepionek, to widzę tylko bardzo, bardzo mroczną przyszłość.

Wiem, że to, co nakreślam, jest tak ekstremalne, że ludzie nie chcą tego słyszeć, ani słuchać, ani przyjąć, ani w to uwierzyć. Będą raczej zakładać, że postradałem zmysły. Nie postradałem. Zamiast tego przeczytałem więcej oryginalnych artykułów naukowych w ciągu ostatniego roku niż kiedykolwiek, odkąd ustąpiłem ze stanowiska dyrektora generalnego firmy biotechnologicznej, której byłem współzałożycielem. Moje życie na powierzchni byłoby o wiele przyjemniejsze, gdybym się zamknął [na to, co się dzieje na świecie]. Nie myśl, że ja też czasami nie chciałbym przed tym wszystkim uciec i przed tym się ukryć. Ale po prostu nie mogę. Robię to nie dla siebie, lecz dla moich dzieci i wnuków. Chcę, żebyś poczuł się opiekuńczy w stosunku do swoich najbliższych.

W tej wojnie posługującej się operacjami psychologicznymi i informacyjnymi nie ma sojuszników. Nikt nie przyjdzie i nas nie uratuje. Tylko my sami możemy siebie uratować. Pokojowo, stanowczo i w ogromnej liczbie musimy mówić i okazywać, że NIE ZGADZAMY SIĘ. Jestem obywatelem przestrzegającym prawa, ale jak powiedział był pewien były sędzia, w istocie, kiedy prawo jest złe, masz obowiązek je kwestionować. Nie pomagaj w tyranii medycznej, używając pozornej wymówki, że „wykonywałeś tylko rozkazy”.

Moje serce, podobnie jak mój intelekt, posiada niepodważalną pewność. Wychowywany byłem przez rodziców zastępczych, których krewni zginęli w nazistowskich obozach śmierci. To byli niesamowici ludzie. Zdeterminowani i współczujący, przyjęli zagubionego, kapryśnego nastolatka i pomogli ukształtować osobę, którą się stałem. Jestem im winny wdzięczność, pamięć i walkę. Będę walczył bez względu na cenę. To jest mój obowiązek.

Ale jak mogę to zakomunikować publicznie, bez natychmiastowego sklasyfikowania mnie jako szaleńca? Bardzo ważne dla mnie jest nawiązywanie współpracy z każdym, z kim mógłbym zwielokrotniać siły [do prowadzenia tej walki].

Z najlepszymi życzeniami. Chociaż nie wychowałem się w jakiejś określonej wierze, ostatnio zacząłem mówić i myśleć: „niech Bóg nas wszystkich ocali”.

Dr Mike Yeadon

Źródło: https://dailyexpose.co.uk/2021/03/26/exclusive-dr-mike-yeadon-talks-to-the-daily-expose/

(link do niemieckiego przekładu angielskiego oryginału zawdzięczam blogerowi @emigrant19.)


https://www.salon24.pl/u/wawel24/1081638,dr-michael-yeadon-nie-ma-zadnej-drugiej-fali-ok-90-pozytywow-to-falsz-around-90-are-false

https://www.salon24.pl/u/wawel24/1099175,dr-yeadon-dr-wodarg-szczepionki-pfizera-oparte-na-oszustwie-naukowym-zadaja-od-ema-ich-rzetelnego-przebadania

https://www.salon24.pl/u/wawel24/1082396,dr-yeadon-klamstwa-przeklete-klamstwa-i-statystyki-zdrowia-smiertelne-niebezpieczenstwo-falszywych-wynikow-testow-cz1

https://www.salon24.pl/u/wawel24/1082680,dr-yeadon-groteskowe-przeszacowanie-przypadkow-zabija-opieke-zdrowotna-to-naduzycie-wladzy-musi-sie-skonczyc-cz.2

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale