50 obserwujących
848 notek
370k odsłon
  183   1

Zbyt wiele osób wie teraz, kim są i co zamierzają

image

[Tekst z grudnia 2020 r. Warto zobaczyć jak wszystkie przewidywania autora spełniają się i to błyskawicznie.]


"Jeśli chodzi o gospodarkę i sytuację społeczną Ameryki, rok 2020 jest zdecydowanie jednym z najgorszych w historii, naprawdę nie da się tego inaczej określić. To powiedziawszy, mam wrażenie, że wielu ludzi działa z założeniem, że za chwilę przekroczymy szczyt góry i odtąd wszystko będzie z górki. Otóż, niestety tak nie jest.

Wszystkie oczy były skupione na wydarzeniu pandemicznym, a myśli są takie, że kiedy pandemia się „skończy”, kryzys się skończy i wszystko wróci do normy. Ale, jak mówią nam globaliści od początku epidemii, świat „nigdy już nie wróci do normy”. Pamiętaj, że to nie z powodu pandemii, ale dlatego, że ONI nie pozwolą, aby sytuacja wróciła do normy. „Wielki reset”, jak nazywa to Światowe Forum Ekonomiczne, ma trwać wiele lat. I globaliści zamierzają zmienić każdy aspekt naszego życia w coś prawie nierozpoznawalnego.

Najpierw chcę wyjaśnić, że nie spodziewam się, że program resetowania się powiedzie. W rzeczywistości myślę, że to się nie uda. Globaliści posunęli się zbyt daleko, zbyt szybko i ujawnili się, a miliony ludzi na całym świecie i w Ameryce nie kupują narracji o pandemii. Ale tutaj jest problem; pandemia to odwrócenie uwagi od znacznie większego zagrożenia, jakim jest zapaść gospodarcza, która właśnie się rozwija.

Kryzys finansowy został wywołany przez banki międzynarodowe i banki centralne poprzez tworzenie ogromnego zadłużenia i stymulowanie inflacji. Pierwsza iskra do pożaru miała miejsce w 2008 r. Zagrożenie gospodarcze od dłuższego czasu jest pod nosem opinii publicznej. Teraz jednak establishment ma kilku doskonałych kozłów ofiarnych, w tym administrację Trumpa, a także koronawirusa. Globaliści mają nadzieję, że kryzys pandemiczny i walka wyborcza tak zahipnotyzują ludzi, że całą winę za upadek spocznie na tych dwóch gotowych celach.

Nie daj się zwieść, ekonomia została postawiona w stan podtrzymywania życia na długo przed tym, jak Trump objął urząd i na długo zanim ktokolwiek usłyszał o COVID-19. Globaliści po prostu teraz wyciągają wtyczkę i pozwalają jej umrzeć.

Oczywiście rynki akcji pozostają na wysokich poziomach notowań, ale giełda NIE reprezentuje gospodarki. Nie odzwierciedla kondycji finansowej ani stabilności na tzw. głównej ulicy. Giełda to sztucznie wspierany dzwon Pawłowa, który ma wywoływać ślinienie się publiczności za każdym razem, gdy wskaźniki zmieniają kolor na zielony. Większość ludzi ma tendencję do kojarzenia cen akcji z poprawą gospodarczą (głównie ludzie, którzy nic nie wiedzą o ekonomii lub akcjach). Zakres ich badań obejmuje 15 minut codziennych wiadomości z głównego nurtu oraz 30-sekundowe raporty na temat wzrostu lub spadku Dow, to wszystko. Rosnący Dow wystarczy, aby duży procent populacji uwierzył, że sytuacja się poprawi.

W końcu akcje upadną wraz z prawie wszystkim innym, tak jak to miało miejsce na hiperinflacyjnych rynkach w Weimarze w Niemczech. Jednak wzrok opinii publicznej powinien skupić się na zamykaniu małych firm, w tym wskaźnikach U-6, wydatkach detalicznych po odcięciu bodźców, zawiadomieniach o eksmisji itp. To powie Ci, jak rzeczywiście wygląda gospodarka.

[...]

Paszporty medyczne i szantaż szczepień

W dzisiejszych czasach w mediach stale pojawiają się przedstawiciele rządu, którzy twierdzą, że szczepienia nie będą obowiązkowe. Nie wspominają o tym, że już próbują wprowadzić przepisy, zgodnie z którymi każdy bez szczepień lub paszportu medycznego nie będzie mógł uczestniczyć w normalnym społeczeństwie lub nawet pracować w swojej pracy. Ten program rozwija się w niesamowicie szybkim tempie, co sprawia, że ​​myślę, że globaliści zdają sobie sprawę, że przegrywają bitwę o umysły obywateli i muszą przyspieszyć swój program, zanim będzie za późno.

Oto, co wydarzy się w 2021 roku w zakresie pandemii:

Media i organizacje elitarne będą nadal zwiększać liczbę infekcji, aby przestraszyć opinię publiczną, mimo że śmiertelność jest tak niska, że ​​sprawia, że ​​wskaźnik infekcji jest bez znaczenia.

[...]

Nastąpi wtedy duży nacisk na wymaganie paszportów medycznych potwierdzających, że dana osoba nie jest zarażona, aby wejść do jakiegokolwiek miejsca publicznego. Oznacza to przesłankę do całodobowej kontroli lub przyjęcie nowej szczepionki na żądanie władz. Zasadniczo twoje życie będzie pod całkowitą kontrolą rządów stanowych lub federalnych, jeśli chcesz mieć pozory powrotu do normalnego życia.

Jeśli ten proces nie zadziała i nie zastraszy wystarczającej liczby ludzi do przestrzegania przepisów, rządy będą starały się zaoferować bodźce kontrolne lub formę uniwersalnego dochodu podstawowego, ale tylko dla tych osób, które zgodzą się na śledzenie przez swoje telefony komórkowe i szczepienia.

Od teraz nowe mutacje COVID-19 będą dowolnie wykrywane każdego roku, co oznacza, że ​​społeczeństwo będzie musiało stale otrzymywać nowe szczepienia, a tyrania medyczna nigdy nie zniknie, chyba że dojdzie do agresywnych buntów.

[...]

Problemy się mnożą i zbliża się program Resetu, ale nie sądzę, aby globaliści wyszli z tego bez szwanku. Zbyt wiele osób wie teraz, kim są i co zamierzają".

Autor: Brandon Smith

Źródło: If You Thought 2020 Was Bad, Watch What Happens In 2021, Brandon Smith, December 9, 2020 , za: https://www.ekspedyt.org/2020/12/14/prognoza-czyli-to-sie-nie-skonczy/

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale