49 obserwujących
904 notki
382k odsłony
  72   0

Czy jesteś indoktrynowany?


 

        Czy jesteś indoktrynowany?      

 

     

Czy jesteś indoktrynowany?

Oczywiście twoja odpowiedź brzmi

„Nie, oczywiście, że nie jestem indoktrynowany”.

Bo to zawsze ta druga osoba, prawda?

Profesor psychologii na Uniwersytecie w Gandawie w Belgii, Mattias Desmet,  wyjaśnił mi, jak działa psychoza masowa i naprawdę powinieneś tego słuchać.

 

             


matias-desmet.jpg

   

Przejdźmy do rzeczy. Jeśli ślepo wierzysz w to, czym karmią cię rząd i jego skrzydło propagandowe, media, to jesteś indoktrynowany. Mam na myśli to, że nie ma różnicy między tobą a wyznawcą kultu.

Innymi słowy, jesteś owcą.

 

Prof. Mattias Desmet zauważa, że ​​około  30% ludzi jest zahipnotyzowanych przez, jak to nazywa, masowe formowanie tłumu.

To nic nowego.

Propagandyści z powodzeniem indoktrynowali miliony ludzi, od ZSRR, przez Koreę Północną, po Stany Zjednoczone. A jeśli myślisz, że Zachód jest w jakiś sposób odporny na masową indoktrynację, to prawdopodobnie jesteś zindoktrynowany.

Na przykład  miliony Amerykanów ślepo wierzą, że 9/11 został zaaranżowany przez grupę brodatych muzułmanów w jaskini gdzieś na Bliskim Wschodzie. W rzeczywistości ślepo w to wierzą miliony innych nie-Amerykanów. Wyobraź sobie, że faktycznie myślisz, że  Budynek 7 zawalił się – spadając swobodnie – z powodu pożaru biura spowodowanego zawaleniem się Bliźniaczych Wież przecznicę dalej.

 

         

 

Ok, więc skąd wiesz, czy jesteś indoktrynowany, czy nie?

Nie wiem.

Ale jeśli przynajmniej zadajesz pytania i podchodzisz do rzeczy ze sceptycyzmem, to prawdopodobnie masz dobry początek.

Nauka nie polega na „zaufaniu nauce”.

Nauka polega na tym, by  nie ufać nauce. 

Kary Mullis, laureat Nagrody Nobla i wynalazca PCR,  powiedział, że naukowcy nie są przywódcami religijnymi głoszącymi prawdy i nie powinni być tak postrzegani; są po prostu jednostkami próbującymi zrozumieć świat przyrody i prawie zawsze się mylą.

Jego słowa. Nie moje.

Mówiąc o PCR,  jeśli ślepo wierzysz, że jest on używany poprawnie i że mówi coś znaczącego o SARS-CoV-2, możesz być kretynem. Oto Kary Mullis wyjaśniający, dlaczego PCR jest bezużyteczny do wykrywania wirusa. W końcu to on wynalazł test PCR...Jak powiedział dr Roger Hodkinson, nie wierz w nic, co widzisz w mediach lub słyszysz od polityków.

Właściwie to nawet nie wierz w nic, co ja mówię. Zmierz się ze wszystkim, a prawda w końcu wyjdzie na jaw

Dr Hodkinson powiedział, że stosuje zasadę, o której dowiedział się od analityka ryzyka  Nassima Taleba (który - nawiasem mówiąc - jak na ironię losu, dał się zwieść przez  propagandę Covid). Zasada ta głosi, że masz pokładać większe zaufanie w tych, którzy mają więcej do stracenia. Światowi przywódcy niewiele mają do stracenia, jeśli kłamią. Duże sieci medialne mają niewiele do stracenia, jeśli publikują fałszywe wiadomości. Gra nie idzie o ich skórę...

Kiedy Joe Biden twierdzi, że jest „kryzys klimatyczny”, możesz być pewien, że  nie ma „kryzysu klimatycznego”. (patrz mój podcast z ekspertem od niedźwiedzi polarnych, który demaskuje nonsens medialny o globalnym ociepleniu zabijającym niedźwiedzie polarne. Mamy zwrot akcji: niedźwiedzie polarne mają się dobrze.)

W najbliższych tygodniach dołączę do moich podcastów rozmowę z naukowcem,  którego badania pokazują, że Ziemia rozpoczęła cykl chłodzenia, który potrwa do około 2050 roku.

Dokładne przeciwieństwo tego, czym media karmią nas.

Real_Pandemic -900.jpg

 

 

Więc pytam ponownie, czy jesteś indoktrynowany?

Źródło: https://jermwarfare.com/blog/are-you-indoctrinated

 

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale