53 obserwujących
1097 notek
434k odsłony
  170   2

Zapalenie mięśnia sercowego groźniejsze niż COVID? (na 1 uratowane dziecko, 117 zabitych)

  • Już w marcu, według CDC, 42% dzieci w wieku 5-17 lat do czerwca 2021 przeszło już zakażenie wirusem, a liczba ta jest prawdopodobnie znacznie wyższa po zakrojonym na szeroką skalę rozprzestrzenianiu się wariantu Delta. Tak więc korzyść w postaci uratowanych istnień ludzkich jest znacznie mniejsza niż przewidują, ponieważ większość dzieci prawdopodobnie jest już chroniona nawet przed łagodną postacią choroby. Nie zaczynamy z czystym kontem, ze 100% dzieci podatnych na zarażenie się wirusem. Ponadto, badania wykazały, że osoby dorosłe, które już przechodziły zakażenie wirusem, nie tylko nie potrzebują szczepionki, ale te szczepienia stanowią dla nich większe zagrożenie niż dla osób, które wcześniej nie były zakażone.
  • Nawet znikome ryzyko poważnych chorób wśród małych dzieci jest wyraźnie ograniczone do bardzo określonej puli bardzo chorych i poważnie otyłych dzieci. Można by udostępnić te eksperymentalne terapie genowe tylko dla tych dzieci. Ale jeśli odizoluje się zdrowe dzieci, to oczywiście o wiele więcej istnień ludzkich zostanie utraconych niż uratowanych, ponieważ zdrowe dzieci zasadniczo nie przechodzą ciężko zakażenia tym wirusem.
  • Hospitalizacje dzieci z powodu COVID są rażąco wyolbrzymiane w danych i łączone z tymi przypadkami, które przyjęto z powodu innych dolegliwości, a które po prostu przypadkowo zachorowały na COVID. Badanie opublikowane w Journal of American Academy of Pediatrics wykazało, że prawie połowa zakażonych dzieci miała koinfekcję wywołaną innymi powszechnymi patogenami układu oddechowego.” Naukowcy z University College London oraz Uniwersytetów w Yorku, Bristolu i Liverpoolu przeanalizowali dane dotyczące wszystkich zakażeń COVID-19 wśród dzieci w Wielkiej Brytanii i stwierdzili, że 61% ze zgłoszonych zgonów związanych z COVID u dzieci było zawyżoną liczbą.
  • Analiza ta nadal zakłada, że szczepionki są skuteczne w ponad 90%. W rzeczywistości bardzo duże szwedzkie badanie wykazało, że skuteczność spada do zera po siedmiu miesiącach, a dane z Wielkiej Brytanii pokazują, że po tym czasie osoby zaszczepione są bardziej narażone na zachorowanie na COVID niż osoby nieszczepione. Tak więc, jeśli cała korzyść ze szczepienia dzieci, jak sugeruje Pfizer, polega na zapobieganiu łagodnym, przypadkom, które nie są poddawane hospitalizacji, to szczepionki w rzeczywistości przyczyniają się do zwiększenia ryzyka, a nie korzyści płynących z zastrzyków.

Badania kliniczne szczepionek na Covid-19 pokazują, że protokoły opracowane są tak, żeby zakończyły się sukcesem. – prof. William A. Haseltine

  • Analiza ta ignoruje fakt, że istnieje wiele innych metod leczenia zarówno dzieci, jak i dorosłych, które zmniejszają ryzyko zgonu bez wywoływania skutków ubocznych takich jak zapalenie mięśnia sercowego. Nie musimy mieć do czynienia z fałszywą dychotomią pomiędzy trującymi zastrzykami a nieleczeniem infekcji wirusowej. Dlaczego te zastrzyki są zatwierdzane do stosowania u dzieci przed zastosowaniem przeciwciał monoklonalnych, które są o wiele bezpieczniejsze i udowodniono ich działanie nawet w trybie prewencyjnym do ośmiu miesięcy później?

Dr Peter McCullough o blokowaniu metod leczenia Covid-19
Leczenie chorób wirusowych: czy prawdę ukrywano przez dziesięciolecia? – dr Lee D. Merritt

  • Czy naprawdę mamy zaufać liczbom podawanym przez koncern Pfizer? W rzeczywistości, niezależne badania wykazały, że ryzyko wystąpienia zapalenia mięśnia sercowego jest znacznie większe. Wstępna wersja [preprint] badania z University of California w Davis wykazała, że u chłopców w wieku 12-15 lat, bez chorób współistniejących, którzy otrzymali drugą dawkę szczepionki opartej na mRNA, wskaźnik CAE [powikłań kardiologicznych] jest od 3,7 do 6,1 razy wyższy niż ryzyko hospitalizacji przez 120 dni z powodu COVID-19 na dzień 21 sierpnia 2021 r.”. W najnowszym badaniu populacji duńskiej opublikowanym w Pediatric Infectious Disease Journal stwierdzono, że częstość występowania zapalenia mięśnia sercowego po szczepieniu na COVID-19 wśród mężczyzn wydaje się wyższa od tej zgłaszanej w raportach ze Stanów Zjednoczonych.” Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego zawsze wydaje się, że negatywne informacje na temat szczepionek są bagatelizowane, a rzekome pozytywne korzyści są wyolbrzymiane w Stanach Zjednoczonych bardziej niż gdzie indziej? Najwyraźniej sygnały dotyczące skutków ubocznych ze strony układu krążenia są poważniejsze, niż władze amerykańskie są skłonne przyznać. We wrześniu K. Telegraph donosił, że: „Dane z Ministerstwa Zdrowia [Public Health England PHE] pokazują, że w tym okresie było 2103 dodatkowych rejestracji zgonów z powodu zapalenia mięśnia sercowego chorobą serca, 1552 z powodu niewydolności serca, jak również dodatkowe 760 zgonów z powodu chorób naczyniowo-mózgowych, takich jak udar mózgu i tętniak oraz 3915 z powodu innych chorób układu krążenia.”

 

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale