50 obserwujących
1074 notki
428k odsłon
  150   1

Wycofanie testów PCR czy multipleksowe dokręcanie śruby?

image

Ilustracja. Jerm Warfare.


CZĘŚĆ I

21.07.2021

"Po 31 grudnia 2021 r. CDC wycofa wniosek do amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) o zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA) panelu diagnostycznego CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) w czasie rzeczywistym RT-PCR, test wprowadzony po raz pierwszy w lutym 2020 r. wyłącznie do wykrywania SARS-CoV-2. CDC przekazuje to wcześniejsze powiadomienie laboratoriom klinicznym, aby miały wystarczający czas na wybór i wdrożenie jednej z wielu alternatyw zatwierdzonych przez FDA.

Odwiedź witrynę FDA, aby uzyskać listę autoryzowanych metod diagnostycznych COVID-19. Aby zapoznać się z podsumowaniem wydajności metod molekularnych zatwierdzonych przez FDA z panelem referencyjnym FDA, odwiedź tę stronę .

W ramach przygotowań do tej zmiany CDC zaleca laboratoriom klinicznym i ośrodkom badawczym, które korzystały z testu CDC 2019-nCoV RT-PCR, wybranie i rozpoczęcie przejścia na inny test na COVID-19 zatwierdzony przez FDACDC zachęca laboratoria do rozważenia przyjęcia metody multipleksowej [czyli CDC's Influenza SARS-CoV-2 Multiplex Assay, przyp. mój, wawel], która może ułatwić wykrywanie i różnicowanie SARS-CoV-2 i wirusów grypy. Takie testy mogą ułatwić dalsze badania zarówno pod kątem grypy, jak i SARS-CoV-2 oraz mogą zaoszczędzić czas i zasoby w miarę zbliżania się do sezonu grypowego. Laboratoria i ośrodki badawcze powinny przeprowadzić walidację i weryfikację wybranego testu w swoim obiekcie przed rozpoczęciem badań klinicznych."

[Już 29 lipca Jon Rappoport świetnie rozpoznał sens ogłoszonego przez CDC 21 lipca wycofania zezwolenia na użycie panelu diagnostycznego CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) w czasie rzeczywistym RT-PCR. Oto link: https://blog.nomorefakenews.com/2021/07/29/cdc-fda-confess-they-had-no-virus-when-they-concocted-the-test-for-the-virus/. "ALE, nie martw się, bądź szczęśliwy, ponieważ TERAZ CDC i FDA mówią, że naprawdę mają rzeczywiste próbki wirusa SARS-CoV-2 od pacjentów; mają lepsze grupy docelowe do testów PCR, a laboratoria powinny zacząć przygotowywać się do nowych i ulepszonych testów."]

===============

ANEKS 

1."Na początku 2020 r.  CDC opracowała, uzyskała autoryzację do stosowania w sytuacjach awaryjnych (EUA) i rozpoczęła dystrybucję panelu diagnostycznego RT-PCR w czasie rzeczywistym CDC 2019-nCoV, aby wypełnić lukę w czasie, gdy nie było innych zatwierdzonych lub autoryzowanych przez FDA COVID- 19 diagnostyki. Chociaż panel diagnostyczny CDC 2019-nCoV Real-Time RT-PCR spełnił ważną niezaspokojoną potrzebę, gdy został po raz pierwszy opracowany i wdrożony, zapotrzebowanie na ten test spadło wraz z autoryzacją alternatyw o wyższej przepustowości i multipleksowych testów, które wykrywają zarówno SARS- CoV-2 i inne powszechne patogeny układu oddechowego jednocześnie. Z tego powodu CDC przerwie panel diagnostyczny 2019-nCoV Real-Time RT-PCR po 31 grudnia 2021 r."

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/lab/virus-requests.html

1. "CDC opracowało dwa testy laboratoryjne, które identyfikują SARS-CoV-2, wirusa wywołującego COVID-19. Pierwszy test jest używany tylko do diagnozy COVID-19 i został wydany w lutym 2020 r. Ten test nosi nazwę CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Panel diagnostyczny RT-PCR w czasie rzeczywistym. Drugi test, CDC Influenza SARS-CoV-2 (Flu SC2) Multiplex Assay, został opracowany w celu jednoczesnego wykrywania wirusów SARS-CoV-2, grypy A i B [dopuszczony przez FDA 2 lipca 2020 r., przyp. mój, wawel]. Więcej informacji na temat tego testu można znaleźć na stronie CDC's Influenza SARS-CoV-2 Multiplex Assay and Required Supplies." 

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/lab/virus-requests.html

2. Flu SC2 Multiplex Assay 

"Dodatkowe zalety testu Flu SC2 Multiplex Assay to mniejsza liczba cykli zamrażania-rozmrażania, mniejsze ryzyko zanieczyszczenia dzięki zmniejszeniu liczby reakcji i mniejsze możliwości błędów pipetowania.

Dzięki temu testowi multipleksowemu użytkownicy mogą szybko testować duże ilości próbek.

Chociaż sezon grypowy 2020-21 miał historycznie niewiele przypadków, test ten będzie korzystny w nadchodzących sezonach grypowych, kiedy grypa może krążyć razem z SARS-CoV-2." [cyt. za: Multiplex Real-Time Reverse Transscription PCR dla wirusa grypy A, wirusa grypy B i koronawirusa]

https://www.medscape.com/viewarticle/953802_4


CZĘŚĆ II

Kłamaliśmy a teraz będziemy kłamać doskonalej. Mieliśmy sieć z za dużymi oczkami, teraz koniec tego dobrego. Oczka będą drobniutkie, nic się nie prześlizgnie, żaden bhakdi, yeadon. Próbki będą lepsze, mniej wymyślone. Próbek mamy więcej. Testów multipleksowych będziemy mogli robić o wiele więcej, o wiele częściej niż do tej pory. Czcij test swój, molekularny, serologiczny i antygenowy, he, he.

Dokręcimy śrubę porządnie. Multipleksowo i wszechstronnie. Wszak do dyspozycji będziemy mieli wiele różnych typów testów. Możemy zastąpić testy PCR testami serologicznymi, które dla potwierdzenia wymagają testów… PCR. Od Annasza do Kajfasza będziecie wszyscy biegać. Nie będzie pozytywnego wyniku z jednego testu, to będzie z drugiego albo trzeciego. Szukajcie a znajdziecie… 

Myśleliście, że pandemia to koza i że zaraz ją z izby wyprowadzimy? Nie po to ją wprowadzaliśmy… To nie zwykła koza, którą się doi. To ona was doi. Wprowadzaliśmy ją po to, by was wydoiła. In the gates of hell. KIK - kryzys, inflacja, kredyt.

Rozczula nas naiwność Ojów, którzy myślą że pandemia się skończy. Jak łatwo uwierzyli, że ten kto od początku był kłamcą nagle stał się prawdomównym *).

Jest to nasza sztuczka drugiego poziomu. Wyższa kombinacja t@lmudyczna. Teraz macie stosować testy multipleksowe – wykrywające 2 typy grypy i covid. Teraz nadchodzi era hybryd FLURONA, FLUWID, FLUMIKRON, DELTAFLU, SIGMAFLU, FLUBEKRONWID. Z tej sieci o podwójnych oczkach już się nie wymknięcie.


PRZYPISY

*) "Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa"

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale