50 obserwujących
1074 notki
428k odsłon
  162   4

Nie śpij...


image


Zamieszczam ważny komentarz blogera @detoxic:


detoxic

18 stycznia 2022, 16:50

41

1

Wdrażają i będą wdrażać to co sobie zaplanowali, tam na samej górze w odległym ponadpaństwowym ośrodku w misternie przez kata ułożonym planie, teraz szokuje ale czasem i do tego trzeba będzie się przyzwyczaić. Czy jeszcze rok temu nie szokowały pewne rzeczy a teraz już są wdrażane, prawda? , będzie „ nowa normalność” i docelowo będą czipy. Żartuję?:

Światowa Organizacja Zdrowia WHO, wydała dokument, który powinien uruchomić sygnały alarmowe kadego zwolennika wolności na całym świecie. ( czy stało się tak?)

Dokument WHO dostarcza „wskazówek” dla każdego narodu na świecie, jak wdrożyć cyfrowe paszporty zdrowotne, co Billa Gatesa, Klausa Schwaba i całej elity władz, która powiedziała w zeszłym roku, że paszporty te są absolutnie niezbędne do pokonania pandemii Covid.

Wygląda na to, że sam tytuł dokumentu ma odstraszać przeciętnego czytelnika i usypiać go: Cyfrowa dokumentacja certyfikatów COVID-19: stan szczepień: specyfikacje techniczne i wskazówki dotyczące wdrażania .

Do tego celu zostanie wdrożona technologia, która będzie wykorzystywana nie tylko do śledzenia ruchu ludzi, ale także do monitorowania ich potrzeby „ciągłości opieki”, co zapowiada pragnienie WHO dotyczące ciągłych szczepień i doszczepień ( „dopalaczy”) - w nieskończoność dla każdego mężczyzny, kobiety i dziecka.

Dokument został wydany 27 sierpnia, a zamierzonymi odbiorcami są państwa członkowskie WHO i kontrahenci technologiczni mający udział w biznesie paszportów cyfrowych, w którym firmy technologiczne mogą zgarnąć MILIARDY zysków w ciągu najbliższych kilku lat instalując tę ​​nową sieć nadzoru.

Ten dokument mówi o potrzebie wdrożenia cyfrowych paszportów szczepionek w całym społeczeństwie i o tym, jak to zrobić:

„Rejestracja szczepień może również stanowić dowód statusu szczepień w celach niezwiązanych z opieką zdrowotną”, wskazuje WHO na stronie 14.

Cyfrowy certyfikat szczepionki jest zdefiniowany w dokumencie jako „podpisana cyfrowo reprezentacja zawartości danych, która opisuje zdarzenie szczepienia”.

Jeśli rządom i ich partnerom technologicznym uda się wdrożyć ten system i sprawić by opinia publiczna go zaakceptowała, następnym krokiem, przewidzianym już przez Światowe Forum Ekonomiczne, jest przeniesienie kodu QR ze smartfona do rzeczywistego CIAŁA danej osoby (czipy)

Klaus Schwab, dyrektor i założyciel WEF, który co roku gości największych światowych potęg politycznych i gospodarczych w Davos w Szwajcarii, powiedział w 2016 r., promując swoją książkę na temat czwartej rewolucji przemysłowej, że ta globalna rewolucja „doprowadzi do fuzji naszych fizycznych, biologicznych i cyfrowych tożsamości”.

Schwab lubi mówić, że Covid i tak zwany „Wielki Reset” ogłoszony przez Światowe Forum Ekonomiczne w lipcu zeszłego roku zmuszą ludzi do angażowania się w maszyny na nowe i różne sposoby.

I nie żartował.

 Schwab przewiduje, że w tym procesie fuzji ludzie będą mieli do 2026 roku! - chip wszczepiony w skórę lub mózg, który połączy ich z Internetem.

I tu właśnie wkraczają cyfrowe certyfikaty/paszporty. Z natury są one przymusowe, są oczywistym, bezpośrednim atakiem na podstawową wolność człowieka. Każdy, kto akceptuje taką ingerencję w jego ruch i prywatność, jest już wyraźnie przygotowany do ostatecznego „oznakowania” nowego porządku świata, którym będzie zaakceptowanie kodu QR naniesionego bezpośrednio na skórę za pomocą niewidzialnego barwnika. Gates już sfinansował projekt w MIT właśnie w tym celu.

Dokument WHO wspomina również, że raz ustanowione te cyfrowe certyfikaty mogą być załadowane danymi, które obejmują nie tylko status szczepionki Covid, ale wszystkie szczepionki i dokumentację zdrowotną. Ostatecznym celem jest posiadanie globalnego systemu identyfikacji, który byłby powiązany ze statusem szczepionki, marzeniem, które fundacje Gatesa i Rockefellera starają się spełnić od czasu uruchomienia inicjatywy ID2020 w 2019 roku, zanim Covid stał się faktem.

W rzeczywistości na całym świecie idzie się w kierunku uczynienia każdego mężczyzny, kobiety i dziecka chodzącym kodem QR.

Skanowalne kody QR umożliwiające pracodawcom, firmom i innym organizacjom sprawdzenie stanu szczepień i podjęcie decyzji, czy wpuścić Cię na ich posesję, już trafiają do kilku stanów i miast w Stanach Zjednoczonych i całej Europie.

sprawdźmy to:

https://www.purepc.pl/domozgowe-chipy-dla-ludzi-juz-w-przyszlym-roku-elon-musk-chce-abysmy-latwiej-komunikowali-sie-ze-sprzetem-elektronicznym

https://prophecytracker.org/technocrats-are-determined-to-reduce-every-human-to-a-qr-code/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=technocrats-are-determined-to-reduce-every-human-to-a-qr-code

To są bogaci, bezkarni, psychopatyczni szaleńcy, którzy nie mają szacunku do rodzaju ludzkiego

 Odpowiedz


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale