53 obserwujących
1121 notek
439k odsłon
  110   3

POLSAT: "Wraca Covid-19. Wzrasta liczba zakażeń." Daj kurze grzędę, a ona: wyżej siędę

image


Daj palec, a weźmie całą rękę


Prowadzący serwis informacyjny w Polsacie zaczął tak: "Wraca Covid-19. Wzrasta liczba zakażeń w poszczególnych krajach. Nie są to dobre wiadomości. Jesień nie szykuje się w wesołych barwach..."

No cóż... Masy frajerów dały mandat profesjonalnym hochsztaplerom na "powtórkę z rozrywki".  Daj kurze grzędę, a ona: wyżej siędę. Hucpa pseudopandemii otworzyła zbyt atrakcyjne możliwości dla psychopatycznych, globalnych kast, by tak łatwy łup porzucili. Zapewne trwa burza mózgów jak przeprowadzić drugi akt globalnego przedstawienia "pandemicznego" a) dla ubogich umysłem i  b) dla sterowanych kiboli systemów dwupartyjnych poszczególnych "państw". Ciekawe co wymyślą, czy puszczą zgraną płytę "nowego, groźnego wariantu", czy "krzyżówkę" z grypą lub ospą, czy zaskoczą nas "kreatywnością" i zaaplikują medialnie jakąś inną fantastyczną opowieść w rodzaju "biologiczny atak Marsjan na fermę kurzą". Czego by nie ogłosili - plastyczna masa mediożerców uwierzy. I popędzi gdzie wskażą. Jak ewangeliczne świnie rzucające się w przepaść. 

Wszystko idzie zgodnie ze scenariuszem, który opisałem ponad rok temu (https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2022/04/25/trzy-kryzysy-2002-2021albo-jak-zarzadzac-globalna-armia-niewolnikow/). Globalny, zbiorowy Wielki Brat nas wszystkich ma na tablicy rozdzielczej 3 guziki:

  1. KLIMAT,
  2. WOJNA I MIGRANT WOJENNY
  3. WIRUS

plus wajcha pod nazwą WOJNA Z TERRORYZMEM WEWNĘTRZNYM. 

Każdy z trzech guzików uruchamia określony "KRYZYS". "Najciekawsze" efekty daje wciskanie dwóch guzików naraz, nie mówiąc już o... trzech. Właśnie w takim czasie żyjemy. 

Bandyta oddalający się biegiem od banku w kominiarce (ew. maseczce) na twarzy i z potężnym workiem - zapytany przez przechodnia: "Co się stało?" i czemu tak szybko biegnie odkrzykuje w odpowiedzi: Kryzys, panie, kryzys! A może i dwa kryzysy - dodaje spoglądając na pękaty worek. Lub trzy - kończy ciąg rozumowy, naciąga kominiarkę i oddala się dwukrotnie szybszym sprintem w kierunku Wysp Szczęśliwych ulokowanych poza zasięgiem wszelkich kryzysów, krachów, załamań rynków i przerw w łańcuchach dostaw.

image

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale