wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
6 obserwujących
271 notek
128k odsłon
317 odsłon

Szambo wybiło.

Wykop Skomentuj9

Z sukcesem zakończono prace przy budowie rurociągu odprowadzającego awaryjnie ścieki płynące od dnia awarii do Wisły. Ba. Udało się przekonać mieszkańców Warszawy, ze w mieście z kranów płynie źródlana kryształowo czysta woda.

Kłamstwo jednak, jak w starym przysłowiu, ma krótkie nogi dowodem czego jest wykorzystania #( nazwy celowo nie wymieniam ) do wylewania z głów zwolenników totalnej opozycji steku wulgaryzmów którymi atakuje się zwolenników Prawa i Sprawiedliwości oraz całą zjednoczonej prawicy.

Treści dominujące na tym Twitter-owskim profilu to typowe wymiociny, które z reguły występują po wypiciu lub zjedzeniu nieświeżego produktu. Śmiem przypuszczać, ze owe internetowe wymiociny to skutek picia wody pochodzącej z zanieczyszczonej Wisły. Tych wymiocin w ciągu kilku dni było tak wiele, że szambo w którym je zbierano po prostu wybiło. 

Zadałem sobie odrobinę trudu by prześledzić popularność tego konta i doszedłem do wniosku, że ilość nieczystości wylewanych w treściach postów jest jednak nieproporcjonalna do jego popularności.

Potężna kampania ( PIS tez się przyczynił mimowolnie ) w środkach masowego przekazu w minimalnym stopniu jak widać wpłynął na  jego popularność. Obserwujących 3300 osób ( 1,2% uprawnionych do głosowania ) od lipca 2019 r daje to koło 1000 osób na miesiąc. To jest prawdziwy obraz porażki tej akcji mającej na celu zachęcenie potencjalnego wyborcy do głosowania na Koalicję Obywatelską.

Wpisy mentorów totalnej opozycji wyrajanie pokazują jakiegoż dna może sięgnąć Polska demokracja w przypadku zwycięstwa totalnej opozycji w tych wyborach

SUPLEMENT https://www.youtube.com/watch?v=jJg2TlHZURw blisko 29000 wyświetleń w ciągu 1 dnia

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka