109 obserwujących
1605 notek
1187k odsłon
  547   1

Pierwsze w Europie przymusowe i powszechne "szczepienia" pod karą 3600 Eu!

Dobre wiadomości! Parlament Austrii stosunkiem głosów 137 do 33 uchwalił dla Austriaków obowiązek cyklicznego ich "szczepienia". Kara za brak "szczepienia" nakładana przez władzę na obywatela wyniesie 3 600 Euro.

Ze "szczepienia" mają być zwolnione kobiety w ciąży - nieuzasadnione, bo "szczepionki" są "bezpieczne" i posiadający przeciwskazania medyczne.

Jest to PIERWSZE PAŃSTWO w Europie wprowadzające POWSZECHNY PRZYMUS "SZCZEPIEŃ" na "Covid".

Partie polityczne głosujące "za" w niższej izbie parlamentu Austrii posiadają większość w izbie wyższej, tak że wejście tego prawa w życie, planowane na 1 lutego br, jest praktycznie przesądzone.

Niemcy planują podobne rozwiązanie w marcu br.

Pan Piotr Duda - szef NSZZ Solidarność wraz z ośmioma wspólnikami zaapelował właśnie do rządu RP o wprowadzenie OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIEŃ {LINK}.

"Bezczelne są te kurwy i zuchwałe" - powiedział ponoć Piłsudski.

Ale musimy siedzieć na d***e i epatować się "sprzecznością informacji" i czekać... i czekać... i czekać... aż zachorujemy i zamiast leczenia dostaniemy izolację z dozorem policji aż nam się pogorszy, zamiast sprawdzonego lekarstwa wstrzykną nam preparat od firmy wielokrotnie skazanej za przestępstwa, zamiast poradzenia sobie z chorobą, śmierć pod respiratorem.

Czekajmy. Czekajmy. Czekajmy. W międzyczasie, środki znieczulające, w postaci doboru treści z mass mediów. Działają prawie jak paracetamol, w obecnej sytuacji - zabójczo, ale zgodnie z dyspozycjami.


A tu twarz:

image


Zdjęcie pochodzi ze strony: https://www.bbc.com/news/world-europe-60077767

Notka ma tag KORONAWIRUS.

Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości