59 obserwujących
1009 notek
1177k odsłon
  324   8

Posłowie chcą czasu zimowego na stałe! Jest już projekt

Tym razem spluwam cienkim strzykiem na Konfę, bo się popisała jak mało kto. Tak przynajmniej poinformował portal Twoja Pogoda. Ciekawe co to za posły-osły z Konfy poparły tak zwalony od du... strony projekt, za którym Platforma ramię w ramię z PiS stanęły.

Posłowie którzy wymyślili tego przyrodniczego bubla, z krótka pisząc chcą nas, Polaków, zagonić  na stałe w czas zimowy. Trudno to zrozumieć, ale uzasadnienie mają takie:

"że czas letni wprowadzony zimą odbierałby godzinę snu, w szczególności dzieciom." Ponad to "dowiadujemy się też, że czas letni nie przynosi żadnych korzyści gospodarczych, natomiast dwa razy w roku zaburza zarówno gospodarkę (zwłaszcza transport), jak i działanie organizmów ludzi i zwierząt."

No i na dokładkę jest także wzmianka, że czas letni w Polsce wprowadził Hitler, później PZPR a teraz Unia optuje za tym samym, więc oni są temu przeciwni.  Co gorsza, ten idiotyczny  projekt równy pomysłom z segregacją sanitarną trafił już do Sejmu. Będą nad nim obradować! I będą się spieszyć, bo mają czas tylko do 26 marca.

Każdy wie, że najlepszym wyjściem dla nas w tej sytuacji jest czas letni, tak ważny w szczególności późną jesienią i zimą, kiedy światła jest na lekarstwo, kiedy wracając z pracy ogarniają nas egipskie ciemności, ale tym panom widać totalnie to zwisa. Ostatecznie sami śpią do południa, co widać po transmisjach z Sejmu gdzie jeden gada, a  puste krzesła go słuchają;  Schodzą się zaś późnym wieczorem i ględzą, warcząc na siebie długo w noc, więc co ich tam naród i jakieś światło dzienne obchodzi. Grunt że spieprzą do końca coś, co jeszcze mogą spieprzyć. Ponoć jedyny PSL jest za tym aby pozostać przy czasie letnim. Pewnie chcą na tym idiotyzmie zarobić choć gram straconej do szczętu popularności po wsiach, bo przecież wiadomo wszystkim,  robiącym w ziemi, że robota w polu jest za dnia. To nie wrzesień 1939 kiedy to wykonywano prace polowe i wypasano krowy po nocach z obawy przed  hitlersynami z Luftwaffe!

Lubię to! Skomentuj28 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości