Blog
w koło Macieju
zetjot
33 obserwujących 4126 notek 1463472 odsłony
zetjot, 10 sierpnia 2017 r.

Ćwiczenia z elementów astroturfingu dla początkujących

128 1 0 A A A

Skrót wystąpienia Mateusza Kijowskiego witającego Prezydenta USA.


Drodzy rodacy, spotykamy się tu by powitać prezydenta kraju, który od samego początku swojej historii jest ostoją demokracji i wolności i stoi na straży tych wartości na naszym globie, a który przybywa do nas przywożąc powiew wolności na naszą ziemię, cierpiącą pod jarzmem reżimu.


Naród polski i amerykański zawsze łączyły wspólne idee, którym dali wyraz Polacy, tacy jak Kościuszko i Pułaski biorąc udział w obronie amerykańskiej wolności zagrożonej kiedyś przez imperializm brytyjski, a która jest obecnie zagrożona przez apetyty międzynarodowych korporacji, tak jak dziś nasza polska wolność zagrożona jest przez dyktaturę.


Spotykamy się tu, pod murami przepięknego gmachu Sądu Najwyższego, który broni naszego ducha ducha wolności, sprawiedliwości i demokracji, i zbudowanego w jego sąsiedztwie pomnika żołnierzy AK, którzy z bronią w ręku wyszli na ulice i wystapili by bronić tych wartości przeciwko siłom faszyzmu, które znów podnoszą głowę.


To tu w Warszawie przed laty wielki Polak, JPII wołał by obudzić w narodzie ducha wolności, demokracji i solidarności, który tak pięknie objawił się wkrótce w Wolnym Mieście Gdańsku i zaowocował czynami obecnych wśród nas bojowników o wolność i demokrację – Lecha Wałęsy i Władka Frasyniuka. Cześć i chwała bohaterom, legendom Solidarności.


Zebraliśmy się więc dziś razem by powiedzieć: nie - wrogom demokracji dybiącym na naszą wolność. Mamy nadzieję, że zjednoczone we wspólnym duchu i wysiłku, narody polski i amerykański skutecznie przeciwstawią się siłom imperium faszystowskiego zła.


A teraz oddam głos młodej nadziei naszej demokracji, Bartoszowi Kramkowi, który odczyta list otwarty skierowany do narodu polskiego przez naszego wielkiego dobroczyńcę i ducha opiekuńczego George'a Sorosa.

Opublikowano: 10.08.2017 18:53.
Autor: zetjot
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Zanim przekształci się struktury trzeba z nich usunąć ludzi, którzy je zepsuli, bo...
  • Domyślam się że żadne tłumaczenie takiemu umysłowi nie pomoże. Sama biologia będzie...
  • Komunizm nie istniał ? Tylko nazizm istniał ? Doskonale pamiętam lata komunizmu i piosenki...

Tematy w dziale Polityka