45 obserwujących
4926 notek
1766k odsłon
1347 odsłon

Dlaczego zakaz LGBT jest niezbędny

Wykop Skomentuj97

Mam generalnie wyrobione niepochlebne zdanie o Polakach. Polak to takie Lelum, Polelum, ani zimny, ani gorący, letni po prostu, labilny. I bez samodzielnego zdania. Uzbierało się ostatnio sporo materiały potwierdzającego tę opinię.Taka postawa jest dopuszczalna w sytuacji, gdy wszystkie instytucje państwa funkcjonują sprawnie a otoczenie jest bezpieczne. Gdy sytuacja jest odmienna, jak obecnie, takie postawy są ryzykowne.

W czasach obecnych, ludzie posługują się modnymi, chwytliwymi hasłami, w których naturę głębiej nie wnikają i nie sprawdzają czy są one w jakiś sposób kompatybilne z prawidłowościami społecznymi. Jest hasło, które ktoś rzucił, więc można je podchwycić i spróbować się zabawić i je zrealizować, bo nie ma rzeczy niemożliwych dla Fajnopolaków. Wydaje mi się, że poniżej zamieszczone linki do sondaży ujawniają istnienie takiej właśnie nowej, popkulturowej kategorii - Fajnopolaków. Czaskoski jest tu modelem idealnym - nie tylko Fajnopolak ale i Fajnoeuropejczyk na dodatek. 

Poniższy sondaż ujawnia taką tendencję. Jest zbyt duża liczba ludzi, którzy nie mają własnego zdania, w sprawie wydawałoby się oczywistej. 

https://wpolityce.pl/polityka/454346-polacy-jednoznacznie-przeciw-promocji-lgbt-przez-firmy 

To wcale nie jest jednoznaczny wynik. Wynik byłby jednoznaczny gdyby to było 90%. Oczu ludzie nie mają ?  

Bo jeśli nie będzie jednoznaczności w tej sprawie, będzie dalszy ciąg, jak w tym linku:

https://wpolityce.pl/polityka/454330-glos-w-obronie-dyskryminowanych-pedofilow 

Machina korozji intelektualnej, widoczna w bzdurze ukrytej pod pojęciem"równości" będzie, jak rak, działała dalej i niszczyła kolejne obszary.  

Kolejny sondaż pokazuje jak bzdury zakorzeniają się w umysłach, wbrew nauce. 

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/454681-sondaz-polacy-przeciwni-postulatom-srodowisk-lgbt 

Jest jedna rzeczywistość, a nie kilka równoległych, więc liczba ludzi świadomych norm powinna zbliżać się do 100%, gdy tymczasem sondaże pokazują, jakby ludzie żyli w kilku rzeczywistościach alternatywnych. Wpływ gier komputerowych ? 

A tu dane z innej beczki, lecz pokazują tę samą tendencję rozbieżności między obrazem rzeczywistości w umyśle a samą rzeczywistością.. Ludzie oczu nie mają ? 

https://wpolityce.pl/gospodarka/454565-polacy-o-gospodarce-wielu-zadowolonych-ale-sa-tez-krytycy 

Nasi czołowi politycy coraz lepiej sobie radzą nie tylko w sprawach wewnętrznych, ale także liczy się z nimi zagranica, co witać w częśtotliwości wizyt różnych przedstawicieli państw w Polsce. No, ale Polacy mają problem ze zrozumieniem sceny międzynarodowej, więc nie są w stanie merytorycznie ocenić międzynarodowej roli polskich polityków. Przede wszystkim nie potrafią odróżnić prawdziwych polityków od politycznych figurantów. 

https://wpolityce.pl/polityka/455146-jak-premier-radzi-sobie-na-arenie-miedzynarodowej-sprawdz 

Gimbaza, zgłupienie polityczno-emocjonalne, złudna wiara w technologię i idiotycznie pojęty postęp, cyfrowa demencja związana z kultem smartfona i internetu, brak kontroli rodziców nad wychowaniem dzieci, co szczególnie uwypukla program seksedukacji w Warszawie, patostreamerzy w sieci, niszczą świadomość wielu Polaków. Oto badania pokazują, jak pisze Tomasz Rożek w "Gościu Niedzielnym", że  

" W żadnym z krajów, w których prowadzi się badania, popularność patotreści nie jest tak duża jak w Polsce." 

Opinie najlepiej opierać na czynnikach mierzalnych, sięgnijmy więc po dane z Gościa Niedzielnego dotyczące indywidualnego zadłużenie Polaków, wynoszącego ok. 76 mld zł. Przy ogólnym wzroście wszystkich wskaźników ekonomicznych, wskaźnik zadłużenia rośnie najszybciej, a to świadczy jednoznacznie o nieumiejętności zarządzania domowym budżetem oraz życiu nad stan - apetyt rośnie w miarę jedzenia. 

Przy okazji powtarza się tradycyjny podział Polski, w tym przypadku dotyczy skłonności do spłacania długów - południe i wschód Polski są pod tym względem najbardziej odpowiedzialne. NIe ma dymu bez ognia.  

Prawo służy do utrzymywania porządku, a porządek to nie tylko wysprzątane ulice, zadbane skwery i parki, to także porządek w zakresie idei i relacji międzyludzkich. Z naszej przestrzeni publicznej, ulic i placów trzeba usuwać wszystko co ten porządek narusza. Skorumpowanie i marnie wykształcone sądownictwo, zdominowane przez resortową kastę nadzwyczajną porządku nie jest w stanie zapewnić. Więc kwestia przechodzi w inne ręce. 

Na ulicach, wraz z pojawieniem się grup LGBT pojawiła się wulgarność, agresja i chamstwo. Czy na ulicach pojawiają się chorzy na SM, na raka czy autyzm lub inne zaburzenia i czy wystawiają na widok mubliczny swoje zaburzenia by się nimi chwalić i epatować otoczenie społeczne ? Nie, więc nie ma najmniejszego powodu by godzić się na wulgarność i agresję jaką są przesiąknięte występy popapranców. Tu nie chodzi o wolność słowa (!!!), lecz o agresję wobec ludzi normalnych. I to właśnie pachnie rasizmem i III Rzeszą. 

Wykop Skomentuj97
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo