21 obserwujących
1201 notek
881k odsłon
1048 odsłon

Izrael ma Katza, trzeba to wykorzystać i żądać jasnej izraelskiej deklaracji

Wykop Skomentuj31

Pycha kroczy przed upadkiem. Politycy oraz establishment żydowski nauczył się wycierać mordę Polską. Z każdym rokiem skala plucia na nasz kraj, na naszą historie przez środowiska żydowskie rosła. Aż w końcu pojawił się Katz. Katz pomyślał że jako nowy szef MSZ dobrze wypadnie jak też opluje kłamliwie Polskę. Ku jego i jego kolegów z rządu zawiał wiatr i wszytko poleciało w niego...Od dwóch dni politycy izraelscy milczą...Za to nie milczą media w tym kraju....I podają KŁAMSTWO o zniszczonym cmentarzu żydowskim w Świdnicy. To pokazuje jak wielki jest tam opór by powiedzieć zwykłe-przepraszam, kłamałem.

Co więcej Eli Barbur w rozmowie z Michałem Rachoniem ujawnił że Grupa Wyszehradzka miała otworzyć swoje przedstawicielstwo w Jerozolimie. Miało się to stać podczas wizyty szefów państw tej grupy w Izraelu...Powtórzono znów ten sam numer, jaki przećwiczono przy konferencji bliskowschodniej w Warszawie. Polska wtedy tez poszła na rękę państwu żydowskiemu i również przy tej okazji została opluta...

Teraz mamy okazję przestać udawać że deszcz pada, ja oczekuję STANOWCZEJ, TWARDEJ i ZDECYDOWANEJ reakcji naszej dyplomacji. Mamy ZAŻĄDAĆ przeprosić od premiera Netanjahu oraz ministra Katza telewizyjnego wystąpienia w którym przeproszą za rozpowszechnianie kłamstw pod adresem Polski oraz Polaków. 

Dość żydowskich kłamstw o Polsce!! Bez przeprosin telewizyjnych nie odnowimy relacji-taki MUSI być warunek. Tego oczekuję od naszego rządu. Od tego zależy czy nadal będę jego wyborcą.  

 

Wykop Skomentuj31
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka