Zbigniew Girzyński masakruje „Polski Ład”. „To jest droga donikąd”

Zbigniew Girzyński masakruje „Polski Ład”. „To jest droga donikąd”. Fot. Olaf Kosinsky CC BY-SA 3.0-de
Zbigniew Girzyński masakruje „Polski Ład”. „To jest droga donikąd”. Fot. Olaf Kosinsky CC BY-SA 3.0-de
Sławomir Jastrzębowski gościł w programie „Jastrzębowski wyciska” Zbigniewa Girzyńskiego. Poseł PiS w styczniu został zawieszony za to, że zaszczepił się zgodnie z sugestią ministra zdrowia. Niedawno „po cichu” go odwieszono. Dziś poseł wytoczył ciężkie działa przeciwko swojej partii - skrytykował „Polski Ład”.

W programie „Jastrzębowski wyciska” Zbigniew Girzyński stwierdził, że sztandarowy program, na którym PiS chce opierać swoją politykę w kolejnych latach to „droga donikąd”. - Nowy Ład jest niestety elementem odciągającym twardy elektorat partii i to na stałe - powiedział polityk.

Jastrzębowski wyciska. Zbigniew Girzyński w programie. Obejrzyj odcinek tutaj.

Zbigniew Girzyński masakruje „Polski Ład”. „To jest droga donikąd” 

Zbigniew Girzyński wyjaśnił, że propozycje w nim zawarte doprowadzą do tego, że ludzie odwrócą się od PiS. - Wygaszanie małej i średniej przedsiębiorczości na rzecz wielkiego biznesu - małego i prywatnego. To jest droga donikąd - przekonywał poseł PiS.

Zobacz też:

Sławomir Jastrzębowski zwrócił uwagę, że tak mocnej wypowiedzi polityka obozu rządzącego o „Polskim Ładzie” jeszcze nie było. - Dopiero co pana odwiesili. Nie boi się pan, że znów pana zawieszą? - pytał.

Zbigniew Girzyński masakruje „Polski Ład”. „Niech mnie zawieszają” 

- Jeśli komuś to przeszkadza, to niech mnie zawieszają. To, o czym mówiłem, to są fundamenty PiS, do takiej partii się zapisywałem 20 lat temu - powiedział.

MD

Czytaj też:

Lubię to! Skomentuj79 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka