Kontynuacja dobrze znanej Polakom serii "Pitbull". Screen: YouTube/Patryk Vega
Kontynuacja dobrze znanej Polakom serii "Pitbull". Screen: YouTube/Patryk Vega

"Pitbull" powraca! Patryk Vega pokazał zwiastun swojego nowego filmu

Redakcja Redakcja Film Obserwuj temat Obserwuj notkę 6
Znany reżyser filmowy Patryk Vega udostępnił dziś na swoim kanale na YouTube zwiastun nowej produkcji. To kolejna część "Pitbulla". Wiemy, kiedy premiera kinowa.

Vega nie poinformował jeszcze, jaki dokładnie tytuł będzie nosić jego nowy film. Wcześniej przedostawały się do mediów pogłoski o nazwie "Pitbull. Królowa Chuliganów". Wszystko wskazuje jednak na to, że na potwierdzenie tej wiadomości będziemy musieli jeszcze poczekać.

Plejada gwiazd w nowym filmie Patryka Vegi

W zwiastunie nowej produkcji Vegi widzimy najpopularniejszych polskich aktorów: Andrzeja Grabowskiego, Przemysława Bluszcza i Tomasza Dedka. Na dużym ekranie zadebiutuje także mistrz świata UFC - Jan Błachowicz, który - jak może dostrzec - wcieli się w rolę oficera policji.

Zajawka filmu, do czego przyzwyczaił reżyser, jest w klimacie gangsterskim, z towarzyszącymi wybuchami i bronią. Całość okrasza czytany głębokim głosem lektora tekst biblijny z Księgi Psalmów: "Widziałem okrutnego bezbożnika, rozpierającego się jak cedr Libanu..." (ZOBACZ).

Czytaj także:

Premiera kolejnej części "Pitbulla" jeszcze w tym roku

Patryk Vega premierę piątego filmu z serii opowieści o kryminalistach i policjantach "Pitbull" zapowiedział na 11 listopada tego roku.

Wcześniej, już we wrześniu 2021 reżyser chce wypuścić do kin produkcję o handlu ludźmi na świecie "Small Word" z udziałem m.in. Julii Wieniawy i Piotra Adamczyka.

Znane tytuły i kontrowersyjne tematy 

Vedze, jako reżyserowi, sławę przyniosły głośne produkcje, których poruszane tematy wzbudzały kontrowersje albo dyskusje polskiej debaty publicznej. To na przykład "Pętla" o śmierci pięściarza Dawida "Cygana" Kosteckiego, "Bad Boy" o mafii rządzącej swego czasu klubem piłkarskim Wisła Kraków czy "Polityka", przedstawiający w mocno satyryczny sposób meandry polskiej polityki.

Duży szum wywołał także dokument autorstwa Patryka Vegi z lutego tego roku. "Oczy Diabła" opowiadały historię handlu dziećmi. Film ma obecnie ponad sześć milionów odtworzeń w serwisie YouTube.

DS

Polecamy:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura