David Hasselhoff opublikował zdjęcie w Karpnikach. fot. Twitter
David Hasselhoff opublikował zdjęcie w Karpnikach. fot. Twitter

David Hasselhoff na wycieczce rowerowej w... Karpnikach. "Żyję pełnią życia w Polsce"

Redakcja Redakcja Seriale Obserwuj temat Obserwuj notkę 22
David Hasselhoff opublikował zdjęcie, które stało się hitem Internetu. Gwiazdor "Słonecznego patrolu" odwiedził dolnośląską wieś Karpniki. Co aktor robi w Polsce?

David Hasselhoff opublikował na Twitterze zdjęcie, które opisał: "Żyje pełnią życia w Polsce". Zdradził też, że  i pracuje tu nad nowym serialem. Aktor przemierza rowerem województwo dolnośląskie. Na zdjęciu pochwalił się, że dojechał do Karpników - wsi  u podnóża Krzyżnej Góry.

Fotografia szybko stała się hitem w sieci. Internauci zaczęli pisać do niej zabawne komentarze. "Kolejny imigrant". "Przyjechał na chlebem do Polski" - pisali.  Zaskoczył ich też sprzęt, na którym jeździ celebryta. Nie wygląda na rower milionera? 

David Hasselhoff w Polsce

David Hasselhoff kręci serial na Dolnym Śląsku w okolicach Jeleniej Góry. Wystąpi w niemieckim serialu "Ze Network", gdzie otrzymał główną rolę. Produkcja jest realizowana w Teatrze Cypriana Kamila Norwida. Przerwy w pracy wykorzystuje właśnie na przejażdżki rowerowe. 

Jak informuje Gazeta Wyborcza, serial powstaje we współpracy berlińskiego studia Syrreal Entertainment ze stacją CBS. Będzie miał osiem odcinków i zobaczyć go będzie można na platformie TV Now. David Hasselhoff ma zagrać samego siebie.

"W serialu Hasselhoff przyjedzie do Niemiec przekonany, że ma zagrać w wielkobudżetowej produkcji teatralnej w Berlinie Wschodnim. Na miejscu okazuje się, że chodzi jednak o mały teatr w Zgorzelcu. Tam zostanie wciągnięty w aferę szpiegowską, w której kluczowymi graczami będą zabójcy z czasów zimnej wojny" - czytamy.

Dawid Hasselhoff to gwiazda bardzo popularnego w Polsce serialu "Słoneczny patrol", który pokazywał perypetie ratowników patrolujących plaże w Los Angeles. Obok Hasselhoffa  główną rolę grała w nim Pamela Anderson.

KJ

Czytaj też:


Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura