Barbara Kurdej-Szatan tłumaczy się ze swoich słów o Straży Granicznej. Padły przeprosiny

PAP/Radek Pietruszka
PAP/Radek Pietruszka
Barbara Kurdej-Szatan przeprosiła Straż Graniczną za pośrednictwem mediów społecznościowych za swoją wypowiedź, w której obrażała przedstawicieli służb i krytykowała za ich działania. Jej słowa sprzed kilku dni odbiły się szerokim echem i nie pozostały bez reakcji Telewizji Publicznej oraz prokuratury.

Barbara Kurdej-Szatan nie wytrzymała. Wpis aktorki wywołał burzę

Kilka dni temu Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym nazwała strażników granicznych m.in. "mordercami". Wypowiedź zawierała także mnóstwo wulgaryzmów. Niedługo później post został usunięty, jednak słowa aktorki wywołały falę oburzenia w mediach społecznościowych.

Barbarę Kurdej-Szatan spotkały też konsekwencje zawodowe. Władze TVP poinformowały, że Kurdej-Szatan nie będzie już pracować dla Telewizji Polskiej. Aktorka pożegna się z rolą w popularnym serialu Telewizji Publicznej pt. "M jak miłość". 

Polecamy:

Szef niemieckiego MSZ mocno o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej!

NBP upamiętnia Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego banknotem kolekcjonerskim i złotą monetą

Ale to nie koniec problemów aktorki znanej przede wszystkim z reklam sieci Play. We wtorek prokuratura wszczęła z urzędu dochodzenie w sprawie wpisów Barbary Kurdej-Szatan.

"Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021 r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej" - poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz poinformowała.

Barbara Kurdej-Szatan przeprasza

Teraz Barbara Kurdej-Szatan postanowiła przeprosić za swoją emocjonalną wypowiedź za pośrednictwem mediów społecznościowych. 


Czytaj dalej:

Wiemy, co dalej z karierą Kurdej-Szatan w TVP. Decyzja Kurskiego

Ochojska po szturmie imigrantów. "Kto zagraża suwerenności? Kobiety, dzieci?"

Premier: Rozmawiamy o akcji wobec linii lotniczych transferujących migrantów

Zmarł wnuk wielkiego pisarza i ojciec posła KO - Juliusz Sienkiewicz

Ekspert: W Polsce konieczne wprowadzenie obostrzeń dla niezaszczepionych

Lubię to! Skomentuj113 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura