Tusk zakpił z polityków PiS. Pokazał nagranie ze stacji

Donald Tusk skomentował ostatnie zachowanie polityków PiS, którzy fotografowali się na stacjach Orlenu, nie pokazując cen paliw. (fot. Twitter/Donald Tusk)
Donald Tusk skomentował ostatnie zachowanie polityków PiS, którzy fotografowali się na stacjach Orlenu, nie pokazując cen paliw. (fot. Twitter/Donald Tusk)
Donald Tusk udostępnił na Twitterze nagranie, w którym zaczepia polityków PiS, pokazując ceny paliw na stacji benzynowej. Wcześniej fotografowali się oni na tle Orlenu, ale ukrywali koszt benzyny na pylonie.

Niektórzy z polityków PiS już pokazali, że są w trasie, w drodze na konwencję. Chwalili się oni w mediach społecznościowych zdjęciami ze stacji benzynowych. Internauci zauważyli, że na żadnej z fotografii nie widać cen benzyny.Widzimy ich, jak piją kawę albo jedzą posiłki, ale nie widzimy, jak kupują paliwo, ani ile ono kosztuje.

Donald Tusk poszedł na stację

W poniedziałek Donald Tusk udostępnił na Twitterze nagranie, na którym zakpił z zachowania polityków PiS.

— Jesteśmy w drodze do Kotliny Kłodzkiej, zatrzymaliśmy się na Orlenie. Pamiętacie może, kiedy w sobotę internet zalała niewiarygodna ilość zdjęć działaczy PiSu, właśnie z Orlenu – zaczął na nagraniu szef PO.

— Stali z tej strony, gdzie nie ma ceny — kontynuował polityk, po czym przeszedł on na drugą stronę pylonu, by pokazać, ile kosztuje paliwo.

— Nie wiem czy wyraźnie widać, ale podpowiem. 8 złotych, 7 groszy 95-tka — pokazuje Tusk. — Teraz już wiecie, dlaczego zdjęcia robili z tamtej strony, ale prawdy nie przykryją.

— Za taką cenę Kaczyński nie najeździ się po Polsce — podsumował szef PO.

 


RB


Czytaj dalej: 

To jeden z "kamieni milowych". Unia uderzy w posiadaczy samochodów spalinowych, oto powody

Ławrow musiał zmienić oficjalne plany. Bunt aż trzech krajów

Wojska ukraińskie mają na swoim koncie czwartego rosyjskiego generała

Lubię to! Skomentuj142 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka