Donald Tusk skomentował ostatnie zachowanie polityków PiS, którzy fotografowali się na stacjach Orlenu, nie pokazując cen paliw. (fot. Twitter/Donald Tusk)
Donald Tusk skomentował ostatnie zachowanie polityków PiS, którzy fotografowali się na stacjach Orlenu, nie pokazując cen paliw. (fot. Twitter/Donald Tusk)

Tusk zakpił z polityków PiS. Pokazał nagranie ze stacji

Redakcja Redakcja Donald Tusk Obserwuj temat Obserwuj notkę 142
Donald Tusk udostępnił na Twitterze nagranie, w którym zaczepia polityków PiS, pokazując ceny paliw na stacji benzynowej. Wcześniej fotografowali się oni na tle Orlenu, ale ukrywali koszt benzyny na pylonie.

Niektórzy z polityków PiS już pokazali, że są w trasie, w drodze na konwencję. Chwalili się oni w mediach społecznościowych zdjęciami ze stacji benzynowych. Internauci zauważyli, że na żadnej z fotografii nie widać cen benzyny.Widzimy ich, jak piją kawę albo jedzą posiłki, ale nie widzimy, jak kupują paliwo, ani ile ono kosztuje.

Donald Tusk poszedł na stację

W poniedziałek Donald Tusk udostępnił na Twitterze nagranie, na którym zakpił z zachowania polityków PiS.

— Jesteśmy w drodze do Kotliny Kłodzkiej, zatrzymaliśmy się na Orlenie. Pamiętacie może, kiedy w sobotę internet zalała niewiarygodna ilość zdjęć działaczy PiSu, właśnie z Orlenu – zaczął na nagraniu szef PO.

— Stali z tej strony, gdzie nie ma ceny — kontynuował polityk, po czym przeszedł on na drugą stronę pylonu, by pokazać, ile kosztuje paliwo.

— Nie wiem czy wyraźnie widać, ale podpowiem. 8 złotych, 7 groszy 95-tka — pokazuje Tusk. — Teraz już wiecie, dlaczego zdjęcia robili z tamtej strony, ale prawdy nie przykryją.

— Za taką cenę Kaczyński nie najeździ się po Polsce — podsumował szef PO.

 


RB


Czytaj dalej: 

To jeden z "kamieni milowych". Unia uderzy w posiadaczy samochodów spalinowych, oto powody

Ławrow musiał zmienić oficjalne plany. Bunt aż trzech krajów

Wojska ukraińskie mają na swoim koncie czwartego rosyjskiego generała

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka