Fortnite wprowadza postacie z Naruto Shippuuden. Autor: Studio Pierrot
Fortnite wprowadza postacie z Naruto Shippuuden. Autor: Studio Pierrot

Epic Games ma gratkę dla fanów Fortnite i anime. Wprowadza nowe postacie z Naruto

Redakcja Redakcja Gry Obserwuj temat Obserwuj notkę 0
Fortnite i seria anime Naruto Shippuuden nawiązały współpracę jesienią ubiegłego roku. Dzięki temu połączeniu gracze otrzymali już dostęp do strojów m.in. Naruto i Sasuke, ale także ciekawych gadżetów. Z racji pozytywnego odzewu społeczności Fortnite przedstawiciele Epic Games postanowili wprowadzić 23 czerwca kolejne dodatki.

Połączenie jednej z najpopularniejszych gier na świecie - Fortnite oraz znanej dużej ilości osób anime Naruto Shippuuden wywołało wielkie zainteresowanie. Fani gry już od jakiegoś czasu mogą korzystać ze strojów Naruto i Sasuke oraz gadżetów z japońskiej serii filmów animowanych. 

Fortnite stawia na Naruto Shippuuden

Producent gry Fortnite Epic Games doszedł do wniosku, że z racji popularności współpracy Fortnite i Naruto Shippuuden ciekawym zabiegiem będzie powtórzenie tej inicjatywy. Dlatego też, już 23 czerwca fani "battle royale" otrzymają nowe postacie. Okazuje się, że oprócz nowych przedmiotów, pojawią się również stroje postaci takich jak: Gaara, Hinata, Itachi i Orochimaru.

Fortnite robi crossovery z wieloma filmami

Od kilku lat Epic Games stawia, aby w Fortnite wykorzystywać postacie, czy też gadżety z filmów, seriali i innych gier. Mogliśmy już m.in. zagrać Johny Wickiem, Supermanem czy też postaciami z popularnej kreskówki Rick i Morty. 

Wiele mówi się również, że na początku lipca planowane jest wprowadzenie postaci i gadżetów z filmu Thor: Miłość i grom.

MP

Czytaj dalej:


Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie