Hołdys mówi, że "jest do wzięcia". Kolejne zwolnienie w "Newsweeku"

Zbigniew Hołdys zwolniony z "Newsweeka". Źródło: commons.wikimedia.org
Zbigniew Hołdys zwolniony z "Newsweeka". Źródło: commons.wikimedia.org
Zbigniew Hołdys to kolejna już osoba zwolniona z "Newsweeka" od lipca tego roku, gdy nowym redaktorem naczelnym został Tomasz Sekielski. Za współpracę felietoniście podziękował Tomasz Lis, były redaktor naczelny tygodnika.

Hołdys zwolniony z "Newsweeka"

Zbigniew Hołdys, stały felietonista "Newsweeka" poinformował na swoim Twitterze, że tygodnik zrezygnował ze współpracy z nim.

"Przed chwilą Newsweek podziękował mi za współpracę. Jakby co jestem do wzięcia" – napisał. 

Ostatni tekst Zbigniewa Hołdysa ukazała się 20 listopada. W felietonie pt. "Czyj jest Księżyc?" Hołdys pisał o tym, że ludzie uznali księżyc za "swój".

Hołdysowi za 12 lat współpracy w tygodniku podziękował był redaktor naczelny "Newsweeka", Tomasz Lis. - Dziękuję Zbyszku za 12 lat współpracy - napisał. 

To nie pierwsze zwolnienia w "Newsweeku" 

W redakcji "Newsweeka" jakiś czas temu nastąpiły duże zmiany. W związku z aferą z mobbingiem, o co oskarżali podwładni Lisa w artykule wp.pl, jego funkcję przejął Tomasz Sekielski. 

Chwilę po zmianie personalnej w gazecie z redakcją pożegnali się Manuela Gretkowska oraz Krzysztof Materna. – Zbigniew Hołdys, Krzysztof Varga i Henryk Sawka w dalszym ciągu będą współpracować z "Newsweekiem". Na razie nie ma planów zastąpienia Krzysztofa Materny i Manueli Gretkowskiej nowymi felietonistami – mówił wówczas Sekielski. 

MP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj40 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura