Cristiano Ronaldo ma przejść niebawem testy medyczne w saudyjskim klubie Al-Nassr. fot. @FootbalIhub/Twitter
Cristiano Ronaldo ma przejść niebawem testy medyczne w saudyjskim klubie Al-Nassr. fot. @FootbalIhub/Twitter

Media już pewne. Cristiano Ronaldo leci na testy medyczne do nowego klubu

Redakcja Redakcja Piłka nożna Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
Już niedługo Cristiano Ronaldo może podpisać kontrakt z nowym klubem. Piłkarz reprezentacji Portugalii spodziewany jest na testach medycznych w Al-Nassr, czyli klubie z Arabii Saudyjskiej.

Cristiano Ronaldo ma przejść testy medyczne w Al-Nassr

Cristiano Ronaldo spodziewany jest na testach medycznych w Al-Nassr - poinformowała stacja CBS Sports, powołując się na źródło w saudyjskim klubie. Słynny Portugalczyk jest wolnym piłkarzem po tym, jak tuż przed mundialem w Katarze Manchester United rozwiązał z nim kontrakt po skandalicznym wywiadzie, jakiego udzielił Pierce'owi Morganowi.

Według hiszpańskiej gazety "Marca" rekordzista w liczbie występów i goli w reprezentacji Portugalii - odpowiednio 196 i 118 - jeszcze przed świętami uzgodnił warunki... siedmioletniego kontraktu z saudyjskim zespołem. Zgodnie z nim, przez dwa i pół roku miałby w nim występować w roli zawodnika, a później zostałby ambasadorem starań tego kraju o organizację, wspólnie z Egiptem i Grecją, mistrzostw świata w 2030 roku.

Media: Cristiano Ronaldo jest już w drodze do Rijadu

Jako piłkarz 37-letni Ronaldo miałby zarabiać w Al-Nassr ok. 200 milionów euro rocznie, a w roli ambasadora... jeszcze więcej.

Według medialnych spekulacji Portugalczyk jest w drodze do Rijadu, gdzie po przejściu testów medycznych mógłby oficjalnie podpisać umowę.

Urodzony na Maderze piłkarz wcześniej występował też w Sportingu Lizbona, Realu Madryt i Juventusie Turyn.

SW

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport