Mecz, który został memem. Internet bez litości dla Polaków

Redakcja Redakcja Piłka nożna Obserwuj temat Obserwuj notkę 24
Tragikomiczna porażka polskiej reprezentacji w meczu z Czechami (1:3) na otwarcie eliminacji do Euro 2024 niejednego kibica przyprawiła o ból głowy. Polacy odreagowują śmiechem wczorajszą porażkę.

Dla Polaków szczególnie dotkliwa była pierwsza połowa piątkowego meczu w Pradze. W ciągu trzech pierwszych minut kompletnie zdezorientowani biało-czerwoni stracili dwa gole. Nowy trener narodowej reprezentacji Polski był jak porażony „wyczynami” nowych podopiecznych. W drugiej połowie Polacy stracili jeszcze jedną bramkę. I jedną udało im się strzelić. Nie zmieniło to ogólnego obrazu spotkania.