fot. Julia Kuczyńska/Instagram
fot. Julia Kuczyńska/Instagram

Celebrytka rusza na wojnę z TVN. Żąda przeprosin za materiał o jej byłym

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 4
Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, oburzyła się na to, jak przedstawiono ją w materiale o jej byłym chłopaku – Sebastianie Fabijańskim. Zamierza podjąć kroki prawne wobec "Uwagi TVN"!

Sebastian Fabijański w programie "Uwaga!" TVN

1 kwietnia w internecie pojawił się odcinek "Uwagi" dotyczący Sebastiana Fabijańskiego. Kontrowersyjny aktor i raper ostatnio nie miał zdecydowanie dobrej passy w mediach. Postanowił ocieplić swój wizerunek i otworzył się przed dziennikarzami TVN. W materiale na jego temat poruszono choćby wątek jego związku z Julią Kuczyńską, blogerką modową znaną jako Maffashion.

Bez ogródek powiedziano również o rozstaniu pary, sugerując, że to przez swoją ex-dziewczynę Fabijański stał się nielubiany w sieci! "Julia Kuczyńska zaczęła komentować rozstanie, on nie pozostawał jej dłużny. Tak stał się negatywnym bohaterem plotkarskich portali i obiektem hejtu", słyszymy w "Uwadze".


"Wybielanie" Fabijańskiego

Wielu internautów wytknęło stacji hipokryzję w materiale. Widzom nie spodobało się wybielenie postaci Fabijańskiego przy jednoczesnym pominięciu takich wątków, jak nadużywanie przez niego narkotyków i zdrada, jakiej z transwestytką Rafalalą się dopuścił wobec Kuczyńskiej.

Pod filmikiem "Uwagi" przeczytać można komentarze punktujące Fabijańskiego:
"Sebastian Fabijański stanął w ogniu krytyki przez swoje zachowanie i wybory, a nie przez związek z Julią."
"Julia się do tego nie przyłożyła, ba, długo nawet nic nie mówiła na temat jego i rozstania, to nie ona wszystko wyjawiła na światło dzienne".
"Jako dyplomowany aktor to chyba podstawa, aby pokazywać się  w różnych mediach. Zrzucanie winy za swoją postawę na innych to zaprzeczanie."

Maffashion zapowiada kroki prawne

Nie trzeba było długo czekać na reakcję samej zainteresowanej. Maffashion, partnerka Fabijańskiego w latach 2019–2022, a także matka jego syna, Bastiana, na swoim Instagramie zamieściła pełen oburzenia wpis. Zapowiedziała podjęcie kroków prawnych!
"Uwaga TVN. Wyjątkowo nierzetelny i kłamliwy wątek dotyczący mojej osoby przedstawiony w materiale. Podejmuję stosowne kroki prawne. Oczekuję przeprosin i sprostowania", czytamy na Instagramie Kuczyńskiej.

Salonik

(Na zdjęciu Julia Kuczyńska, fot. Instagram/Maffashion Official)

Czytaj także:


Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj4 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości