źródło: Facebook
źródło: Facebook

Gejowskie fantazje Baracka Obamy. Opublikowano list b. prezydenta USA

Redakcja Redakcja USA Obserwuj temat Obserwuj notkę 38
Czy ten list wstrząśnie amerykańską polityką? Dawna partnerka byłego prezydenta Baracka Obamy miała otrzymać list, w którym przyszły amerykański przywódca przyznaje się do fantazji homoseksualnych. Pismo po 40 latach leżenia w szufladzie zostało opublikowane przez zagraniczne media.

21-letni Obama pisał w liście o swoich fantazjach

W momencie napisania listu Barack Obama miał 21 lat. Jego partnerką była wówczas Alex McNear. Pismo pochodzi z 1982 roku. Para studiowała wtedy na jednej uczelni w Los Angeles.

List, który miał ponad 40 lat, był zaadresowany do byłej dziewczyny i wyszedł na światło dzienne ponownie dzięki obszernemu wywiadowi przeprowadzonemu przez biografa Davida Garrowa - donosi "The New York Post".

Obama: "Kocham się z mężczyznami codziennie, ale w wyobraźni"

"Jeśli chodzi o homoseksualizm, muszę powiedzieć, że moim zdaniem jest to próba oderwania się od teraźniejszości, być może odmowa utrwalania niekończącej się farsy ziemskiego życia. Widzisz, kocham się z mężczyznami codziennie, ale w wyobraźni" - czytamy w liście wysłanym do dziewczyny przez młodego Obamę opublikowanym przez NYP.

Obama nie odniósł się do zadawanych mu pytań

"Mój umysł jest w dużej mierze androgyniczny i mam nadzieję, że będzie się to pogłębiać, dopóki nie będę mógł myśleć w kategoriach ludzi, a nie kobiet w przeciwieństwie do mężczyzn. Ale wracając do ciała, widzę, że zostałem mężczyzną i fizycznie w życiu decyduję się zaakceptować tę ewentualność" - dowiadujemy się w kolejnym fragmencie.

List znajdował się w zbiorach Uniwersytetu Emory, który nie zezwolił jednak na jego fotografowanie. O tym, że istnieje, dowiedział się nagrodzony Pulitzerem historyk, który jednocześnie jest autorem biografii przywódcy o tytule "The Rising Star".

Amerykańskie media od razu po ujawnieniu tych sensacyjnych informacji próbowały uzyskać komentarz Baracka Obamy. Od momentu publikacji artykułu "The New York Post" były prezydent USA nie odniósł się do zadawanych mu pytań.


MB

Źródło zdjęcia: Barack Obama i Bob Zimmer. Fot. Facebook.com/Barack Obama

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka