fot. Clout MMA
fot. Clout MMA

Włodarze Clout MMA szykują niespodziankę. Wkrótce wszystko się wyjaśni

Redakcja Redakcja Sporty walki Obserwuj temat Obserwuj notkę 0
Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się konferencja prasowa poprzedzająca galę Clout MMA 2. Wydarzenie odbędzie się 28 października w płockiej Orlen Arenie. Rzecznik federacji Mateusz Sobecki zdradził Salonowi24 czego możemy spodziewać się na poniedziałkowej konferencji. Będzie sporo niespodzianek!

Gala Clout MMA 2 już 28 października w Płocku

To już druga gala federacji Clout. Twórcy wydarzenia spodziewają się zapełnienia Orlen Areny w Płocku. Organizacja przyciąga widzów znanymi nazwiskami. Na karcie walk pojawi się m.in. Marcin "El Testosteron" Najman, który zmierzy się z dużo lżejszym rywalem. Ale wiemy też, że w oktagonie pojawi się były zawodnik UFC i KSW Daniel Omielańczuk, który zadebiutuje we freak fightach. Na gali nie zabraknie zatem celebrytów, internetowych zadymiarzy i profesjonalnych sportowców.

Ambasadorami gali są: były piłkarz Sławomir Peszko i jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego internetu Lexi Chaplin. Przedstawiciele organizacji zauważają, że będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w Płocku.


Będą niespodzianki. Wszystko wyjaśni się w poniedziałek

Wstępna karta walk została już ogłoszona, ale na rozpisce zostało jeszcze kilka "pustych" miejsc. Z internetowych plotek wiemy, że organizacja zamierzała przyciągnąć głośne nazwiska, które już sprawdziły się na polskiej scenie freak fightowej. Wszystko wyjaśni się na konferencji prasowej, która odbędzie się już w najbliższy poniedziałek. Transmisja odbędzie się w internecie. Czego możemy spodziewać się po oficjalnej zapowiedzi gali?

"Przygotowaliśmy jeszcze kilka zestawień i debiutów, które na pewno zaskoczą fanów Clout MMA. Poznacie je już 2 października. Będzie gorąco, będzie wesoło, będzie na sportowo! W naszym fight-cardzie każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie karty odsłonimy na pierwszej konferencji" - przekazał portalowi Salon24.pl rzecznik organizacji Clout, Mateusz Sobiecki.

q

Clout MMA 2. Karta walk

Main event:

  •     [boks, małe rękawice]: Denis "Bad Boy" Załęcki vs Daniel Omielańczuk

Co-main event:

  • TBA vs TBA

Karta główna:

  •  [MMA]: Marcin "El Testosteron" Najman vs. Piotr "Lizak" Lizakowski
  • [K-1]: Jérôme Le Banner vs. Dawid "Crazy" Załęcki
  •     [MMA]: Piotr "Bestia" Piechowiak vs. Bob Sapp
  •     [MMA, Semi-Pro]: Toni Chaplin vs. Marcel "Gawronek" Gawroński
  •     [MMA]: Jakub "Japczan" Piotrowicz vs. Jakub "Holak" Krawczyk-Holak
  •     Norman Parke vs. Salim Touahri [NIEOFICJALNIE]
  •     Katarzyna "Laluna" Alexander vs. TBA
  •     [K-1, zmodyfikowane zasady]: Rafał "Boro" Borkowski vs. TBA

Karta walk zostanie wkrótce zaktualizowana. Wciąż nie znamy rywala legendarnego "Bora" oraz uczestników co-main eventu wieczoru. Wiemy też, że na poniedziałkowej konferencji prasowej zostanie ogłoszony kolejny pojedynek. Czeka nas też walka dwóch utalentowanych zawodników na karcie wstępnej (nazwisk jeszcze nie ogłoszono).

MB

Fot. Sławomir Peszko, Lexi Chaplin i "Lizak". Źródło: Twitter/Clout MMA/Canva

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport