Nastolatek zabił rodziców młotkiem i podpalił ich ciała. Fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne
Nastolatek zabił rodziców młotkiem i podpalił ich ciała. Fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Zabił rodziców młotkiem i podpalił ich ciała. „Nie chciał iść do szkoły”

Redakcja Redakcja Przestępczość Obserwuj temat Obserwuj notkę 10
Policja zatrzymała 16-latka podejrzanego o zabicie rodziców młotkiem i podpalenie ich ciał – podały w piątek miejscowe media. To drugi przypadek zabicia rodziców przez nastoletniego syna w ostatnich dniach.

Ofiarami są adopcyjni rodzice nastolatka

Do zbrodni doszło w czwartek wieczorem w dzielnicy Jacarepagua w Rio de Janeiro w Brazylii. Według dziennika „Folha de Sao Paulo” ofiarami są adopcyjni rodzice nastolatka.

Zatrzymany powiedział, że pokłócił się z nimi, ponieważ nie chciał iść do szkoły, by odpocząć przed treningiem jiu-jitsu – poinformowała policja.

Nastolatek przyznał się, że zabił rodziców, a następnie wyszedł coś zjeść razem ze swoim kolegą. Gdy wrócił do domu, podpalił pokój, w którym znajdowały się ciała; sam zadzwonił na policję i straż pożarną – przekazał portal O Globo.


To kolejna taka zbrodnia w Brazylii

„Folha de Sao Paulo” przypomina, że w ubiegłym tygodniu inny 16-latek zastrzelił swoją adopcyjną matkę, ojca i siostrę, rozgniewany prawdopodobnie tym, że rodzice zabrali mu telefon komórkowy i komputer. Zbrodnia miała miejsce w ubiegły piątek, ale wyszła na jaw dopiero w poniedziałek, gdy sprawca sam oddał się w ręce policji.


KW

Źródło zdjęcia: Nastolatek zabił rodziców młotkiem i podpalił ich ciała. Fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo