CR7 chce podbić YouTube
Była legenda Realu Madryt prowadzi aktywnie swoje kanały społecznościowe. Atakującego śledzi aż 112,5 miliona kont na platformie X, poza tym 170 milionów użytkowników na Facebooku i 636 milionów internautów na Instagramie. Popularność Ronaldo chce zdobyć również na YouTubie. Gwiazdor Al-Nassr został właśnie youtuberem.
- Prezent dla mojej rodziny. Dziękuję wszystkim subskrybentom SIUU - przekazał fanom Ronaldo po założeniu kanału "UR Cristiano".
Pierwszy milion pękł natychmiast
39-latek opublikował m.in. filmik o swojej figurze woskowej w muzeum w Nowym Jorku, zatytułowany "Gdy poznałem najsłynniejszego Ronaldo". "Tak się poczułem, gdy odkryłem raj. Projekt Morze Czerwone" - to kolejne przykładowe nagranie, które pojawiło się u Cristiano na temat miejsc turystycznych u wybrzeży Arabii Saudyjskiej.
Piłkarz o takiej marce nie musi martwić się o popularność swojego kanału na YouTube. Niemal natychmiast po założeniu zaczęło go śledzić milion użytkowników, teraz to ponad 14 mln. CR7 sam się pochwalił w sieci, że zdobył najszybciej pierwszy milion subskrypcji w historii YouTube.
Fot. Cristiano Ronaldo w barwach Al-Nassr/Facebook
GW




Komentarze
Pokaż komentarze (1)