116 obserwujących
6162 notki
15330k odsłon
4599 odsłon

Tragedia w rodzinie Leszka Millera. Nie żyje jego jedyny syn

Leszek Miller - były premier w rządzie SLD w latach 2001-2005, fot. x-news
Leszek Miller - były premier w rządzie SLD w latach 2001-2005, fot. x-news
Wykop Skomentuj79

Wczoraj znaleziono ciało Leszka Millera juniora, syna byłego premiera. Według ustaleń prokuratury prawdopodobną przyczyną śmierci było samobójstwo.

Jak poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński, ciało zostało znalezione wczoraj w godzinach przedpołudniowych w jednym z pomieszczeń domu, który zajmował. Wstępne ustalenia po oględzinach techników policyjnych i prokuratora wskazują na śmierć samobójczą.

- Kierując się dobrem prowadzonego postępowania, Prokuratura nie informuje o szczegółach poczynionych na tym etapie ustaleń oraz szczegółach dotyczących czynności oględzin zwłok i miejsca ich ujawnienia. Nie przekazujemy również informacji dotyczących życia prywatnego zmarłego - podkreślił Łapczyński.

Ciało 48-letniego Leszka Millera zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok oraz zostanie pobrany materiał do badań toksykologicznych.

Leszek Miller jr był absolwentem warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Po ukończeniu studiów zajął się prowadzeniem interesów, współpracował m.in. z rajdowcem Sobiesławem Zasadą. Pracował także w spółkach skarbu państwa, m.in. był pełnomocnikiem ds. kapitałowych zarządu Dolnośląskiej Spółki Inwestycyjnej KGHM Polska Miedź. Potem był związany m.in. z branżą ubezpieczeniową i funduszami inwestycyjnymi, ale nie miał szczęścia do biznesu.

Informację o śmierci ojca podała na swoim profilu na Instagramie córka Monika Miller: "Przepraszam was wszystkich... Nie jestem w stanie teraz prowadzić swojego Instagrama. Obiecuję że wrócę, kiedy sobie z tym wszystkim poradzę... You can finally rest in peace now Dad... (W końcu możesz spoczywać w pokoju tato)" – napisała.

Jak informuje "Fakt", syn byłego premiera miał cierpieć na depresję. Portal wsensie.pl wskazuje na wątek związany z narkotykami oraz zwraca uwagę na wpis Moniki Miller o tajemniczej kobiecie, która miała mieć negatywny wpływ na ojca. 

źródło: PAP, Twitter

ja

© Artykuł jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystanie tylko pod warunkiem podania linkującego źródła.

Wykop Skomentuj79
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka