Lodowcowe Pole
Nie czyńcie Prawdy groźną i złowrogą, Ani jej strójcie w hełmy i pancerze, Niech nie przeraża jej postać nikogo
82 obserwujących
545 notek
1348k odsłon
  2502   1

Kto się boi Archaniołów?


Moim ulubionym Archaniołem jest Michał. Archanioł to anioł wyższego szeregu, jemu podobnych jest podobno w Niebie jedynie siedmiu, tak jak „Siedmiu Wspaniałych” w słynnym filmie. Razem z Archaniołem Gabrielem ma zasiadać u boku tronu samego Boga.

Lubię wojsko i uzbrojenie, a nikt lepiej się na tym nie zna niż ten Niebiański Wojownik nad wojowniki.

Michał to anioł, który nie patyczkuje się z przeciwnikiem.

To on strącił z Nieba do piekła Lucyfera. Jego atrybutem jest ognisty miecz, ale też waga, bo jest aniołem wymierzającym sprawiedliwość. Każdy prawdziwy egzorcysta wie, że przywołanie Michała potrafi doprowadzić rogatego do rozpaczy i ucieczki, dlatego egzorcyzm rozpoczyna się od przywołania tego wojownika. 

W dniu 29 września Kościół Katolicki obchodzi święto Michała Archanioła.

W ten dzień ks. Isakowicz – Zaleski złożył powiadomienie o podejrzeniu ukrywania przez Arcybiskupa Jędraszewskiego poważnych przestępstw seksualnych kiedy pełnił w poznańskiej diecezji funkcje biskupa pomocniczego.

 To bardzo dobra okazja, aby złożyć takie dokumenty, bo i waga Michała i miecz są odpowiednimi narzędziami w takich przypadkach.

Księże Isakowiczu, moje głębokie wyrazy poważania, znakomity moment i patron na taki ruch.
ps. Ksiądz Zaleski jak się okazało jedynie opublikował  na prośbę pokrzywdzonych treść listu wysłanego przez jedną z tych osób, a informacja na ten temat zamieszczona w mediach nie była prawidłowa.

Dziękuję blogerowi Colo za przesłanie tego linku.  https://twitter.com/IsakowiczZalesk/status/1443451399497555969


Zatem moje wyrazy poważania dla osoby, która wysłała ten list i dla księdza Isakowicza za opublikowanie informacji o nim.


ps. Sprawa zaczyna się rozkręcać i więcej wiadomości w tej notce: https://www.salon24.pl/newsroom/1169598,czarne-chmury-nad-abp-jedraszewskim-ks-isakowicz-zaleski-b-nuncjusz-go-jeszcze-pograzyl

Lubię to! Skomentuj65 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo