Blog
Percepcja bez emocji
an24
an24 wnioski analizy politologia
17 obserwujących 67 notek 114008 odsłon
an24, 15 lipca 2017 r.

Miłość Trumpa i Xi Jinpinga do Prezydenta Andrzeja Dudy

1481 15 0 A A A

Prezydent Francji Emanuel Macron zapewne z ulgą odetchnie, jak Prezydent Donald Trump opuści ziemię Jana Jakuba Rousseau, pozostawiając mocny, około 25 sekundowy uścisk dłoni – przypominając, że Locke w wydaniu republikanizmu amerykańskiego, mocno i długo może trzymać za gardło Rousseau w wydaniu Republic. Tak, że będzie wierzgała, niczym Prezydent Emanuel Macron próbujący wyrwać się z przymusowego uścisku i tylko wola Locke zdecyduje, czy pozwoli złapać oddech.  

Prezydent Donald Trump, wprowadził Polaków i Polskę do Grona Bohaterów. Tych co stanęli w obronie Polaków i Żydów - przed tymi, którzy rozpętali wojnę - piekło na ziemi, bestialsko i po barbarzyńsku mordując Polaków i Żydów. Przed tym Kantem wypełnionym Lutrem na którego wówczas nałożono rasizm a egzemplifikację tego był nazizm oraz Marksem i Engelsem. Zmienił światowy przekaz z trzech wielkich konferencji dotyczący roli, znaczenia i wkładu Polski, w wygraną przez Locke wielką wojnę ideologiczną. Dopuścił możliwość przegranej indywidualizmu z kolektywizmem, a nie widzi takiej możliwości, aby z kolektywizmem przegrał personalizm.

Tego już nam nikt nie odbierze. Każdy przywódca państwa polskiego będzie mógł o tym mówić, w każdym zakątku globu. W każdym podręczniku Historii Polski powinno się o tym pisać, tłustym drukiem.

Narzędzia polityki samodzierżawia wypełnionego prawosławiem dały zaledwie pisk, że nie zgadzają się na taki przekaz światowy, z okresu wspólnej z Locke walki z nazizmem. Locke w wydaniu Prezydenta Trumpa, umiejętnie jednocześnie ustawił w ten sposób sobie do rozmowy w Hamburgu na Szczycie G-20 – reprezentanta samodzierżawia wypełnionego prawosławiem w osobie Prezydenta Władymira Putina.

Prezydent Donald Trump zrobił nam jednak jeszcze jeden drogi podarunek. Ivanka Trump, córka prezydenta USA Donalda Trumpa, zastąpiła Go w sobotę przy stole obrad podczas sesji roboczej szczytu G20 w Hamburgu. Przy stole siedzieli nie byle jacy przywódcy min: Prezydent Chin Xi Jinpingiem, brytyjska premier Theresą May, Prezydentem Turcji Recep Erdogan, Kanclerz Niemiec Angela Merkel i Prezydent Rosji Władymir Putin.

Tym nawet nie obraźliwym ale degradującym gestem, Locke w wydaniu republikanizmu amerykańskiego mówi: Jestem Imperatorem, to dolar jest pieniądzem światowym. Mam Keynesizm, a wy macie monetaryzm. Możecie sobie zbudować przewagę technologiczną min. w zakresie kontroli pola walki, ale Ja mogę sobie w każdej chwili dodrukować dolarów i kupić sobie za nie dobra. Ile tylko będę chciał i jakie będę chciał. Potraktował Ich PRZEDMIOTOWO.

Degradacja zapewne bardzo zabolała, nie tylko „królową” Mitteleuropa, gdzie swoje oburzenie Kantyzm wydał ustami Sigmara Gabriela – szefa ministerstwa spraw zagranicznych.  Kantyzmu, pod egidą Mitteleuropa – dąży do wygranej w ramach rywalizacji wizji rozwoju cywilizacji i ponownie rzuca wyzwanie indywidualizmowi.

Zabolała konfucjanizm, reprezentowany w osobie Prezydent Xi Jinpingiem. Także Locke w wydaniu JKM, która pragnie być Chempionem Światowego Handlu.

Jak wiemy każde szanujące się i poważne państwo chce, aby ich wizja świata i rozwoju cywilizacji wygrała. Okazała się najlepsza dla świata. Na szczycie hierarchii w danym państwie stoi w aspekcie społecznym – UNIWERSYTET. To on jest na pierwszej linii frontu rywalizacji wizji państw, a od wewnątrz kształci elity państwa. On uzasadnia  działania od wewnątrz i broni podjętych działań na zewnątrz. Tym samym, który Uniwersytet będzie wzorem dla innych w świecie. Dumą państwa.

Prezydent Xi Jinpingiem musiał sobie wziąć lekcję udzieloną w Hamburgu przez Prezydenta Trumpa, mocno do serca. Ten represjonowany i aresztowany swego czasu przez Marksa i Engelsa polityk, jednak na poszczególnych etapach postępuje zgodnie z wymaganiami swojej aktualnej roli społecznej. W myśl konfucjanizmu została obecnie powierzona jemu najważniejsza rola społeczna w Państwie, którą będzie chciał wykonać perfekcyjnie - zgodnie z wymogami roli społecznej w jakiej się obecnie znajduje.

Praktycznie w tydzień po przylocie do Warszawy Prezydenta Donalda Trumpa – Chiny wysłały swoich pierwszych żołnierzy do bazy wojskowej zagranicznej w Dzibuti. Jednoczesnie do Warszawy przyleciała delegacja z Chin, na czele z  Zhang Dejiang - przewodniczącym Stałego Komitetu Ogólnochińskiego Zgromadzenia Przedstawicieli Ludowych (jeden z siedmiu najważniejszych polityków w Chinach), która potrwa do niedzieli.

Zapewne konfucjanizm w wydaniu Prezydent Xi Jinping, a zarazem dr nauk prawnych, absolwenta Uniwersytetu Pekińskiego, stojącego na szczycie tej rywalizacji wizji państw – będzie chciał nie dopuścić do sytuacji, że absolwenci Uniwersytetu Pekińskiego będą pracowali niczym klasa robotnicza pod zarządem i nadzorem absolwentów Uniwersytetu Harvard, na bogactwo i dominację Locke.

Opublikowano: 15.07.2017 14:04. Ostatnia aktualizacja: 17.07.2017 15:31.
Autor: an24
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • W wyborach lokalnych ludzie głosują za pracą (obroną lub zajęciem), interesami lokalnymi...
  • Obecnie mamy 314 powiatów i 66 miast na prawach powiatów. Nie ma sensu utrzymywać ok....
  • Jest oczywistą-oczywistością iż PAD to Mąż Stanu z dużymi szansami na zostanie politykiem...

Tematy w dziale Polityka