Okiem ogrodnika
Rodzina i społeczeństwo, czyli - jak żyć?
82 obserwujących
1347 notek
491k odsłon
405 odsłon

Czarny rynek amantadyny

Wykop Skomentuj17

Rząd faszeruje nas szczepionką niepewnego działania, a rozpatrywane warianty sytuacyjne sugerują, nawet optymistycznie, tylko ograniczoną jej skuteczność, o skutkach ubocznych nie wspominając.


Dziwi zatem, a może wręcz przeciwnie - przy rozpatrywaniu spiskowej praktyki dziejów, że nie są prowadzone prace nie nad szczepionką, a nad skuteczną terapią anty-covid'ową. Nasuwa się przypuszczenie, że jest to działanie świadome prowadzące do depopulacji i do tego napędzenie "kasy" firmom farmaceutycznym niepewnej proweniencji.


Biorąc pod uwagę "przecieki" medialne - blokowane są wszelkie informacje na temat alternatywnych metod leczenia tej sztucznie wywołanej pandemii. Chodzi o stosowanie chlorchiny i amantadyny; przebijają się informacje o skuteczności preparatów z chlorem.

Czy w tej sytuacji społeczeństwo ma prawo bronić się przed niecnymi praktykami rządu Morawieckiego?

Czy dopuszczalna jest produkcja i dystrybucja preparatów ratujących życie mimo tego, że rząd tego broni?

Oczywiście - mówi się o ubocznych skutkach stosowania tego preparatu, ale są to skutki znane, gdyż przecież amantadyna jest stosowana w innych jednostkach chorobowych. Do tego - czyż nie jest, że tonący brzytwy się chwyta? Wszak terapia w szpitalach jednoimiennych związana jest jedynie ze stosowaniem respiratorów i medykamentów nie działających na covid. Czyli - albo przeżyjesz, albo umrzesz jeśli masz słabszy organizm i to w odosobnieniu bez kontaktu z rodziną.

Myślę, że każdy normalny człowiek trzy razy zastanowi się, czy zgłosić się z prośbą o pomoc do takiego szpitala.

Co pozostaje? Stworzyć czarny rynek amantadyny. To może być bardziej intratne niż narkotyki. A patrząc jak rozwija się rynek narkotyków - to można powiedzieć, że i proces dystrybucji zostanie błyskawicznie rozwiązany.


Pytanie: która metoda walki z covid'em będzie skuteczniejsza?

Chociaż  .... rząd uzna to za działalność antyspołeczną, a już na pewno antypaństwową. Ale chyba nie ma innego wyjścia jeśli mamy przetrwać?

Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości