2 obserwujących
15 notek
5965 odsłon
181 odsłon

Wg departamentu sprawiedliwości Us Muzeum Auschwitz kłamie nt. 2WŚ

Wykop Skomentuj7

McKay Smith, amerykański prawnik w swoich twittach obiecał osobiste przeciwstawienie się Muzeum a także zarzucał mu atakowanie kobiet. Atakował też rzecznika Muzeum Pawła Sawickiego pisząc, że kłamie nt. 2WŚ. Wysłał także wiadomości na prywatne konto Sawickiego grożąc w jednej z nich, że go dopadnie.


Na co się tak bardzo oburzył amerykański prawnik z departamentu sprawiedliwości Us?

Otóż muzeum Auschwitz nazwało obóz „niemieckim nazistowskim obozem koncentracyjnym i obozem śmierci”. Co wywołało oskarżenia, że Muzeum kłamie nt. 2WŚ i atakuje Izraelczyków. Wg amerykańskiego prawnika jest to rozpowszechnianie kłamstwa nt. 2WŚ i jest to polska propaganda.

Co z tego wynika?

70 lat po 2WŚ okazuje się, że wg amerykańskiego prawnika i wielu innych Amerykanów i to na wysokich stanowiskach głoszenie, że Auschwitz to niemiecki obóz śmierci jest kłamstwem i polską propagandą.

Wynik: Wiadome, że na wojnie zyskali przede wszystkim Anglosasi, oni też sieją głównie antypolską propagandę. Na ile Anglosasi przyczynili się do wybuchu wojny to dopiero czeka na wyjaśnienie.

https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ameryka/prawnik-z-departamentu-sprawiedliwosci-usa-grozil-muzeum-auschwitz-w-tle-polskie-obozy/


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka