10 obserwujących
137 notek
103k odsłony
412 odsłon

Podpiszcie, jeśli wola.....

Wykop Skomentuj25

Otrzymałam taką informację:


” Każdego roku brazylijska grupa „komediowa” „Porta dos Fundos” („Tylne drzwi”) produkuje na święta Bożego Narodzenia film, którego celem jest atakowanie chrześcijan i chrześcijaństwa.

Cykl ukazuje się pod tytułem: „Pierwsze kuszenie Chrystusa”.

Brazylijscy filmowcy usprawiedliwiają swoją twórczość prawem do „wolności słowa” i „wolności wyrazu artystycznego”, by atakować, poniżać i zniesławiać chrześcijan i ich religię.


Zazwyczaj nowe filmy tej grupy publikowane są na kanale YouTube, ale w tym roku w promocję produkcji, w okresie przedświątecznym, zaangażował się aktywnie NETFLIX.

Promowany przez Netflix bluźnierczy, „komediowy” show brazylijskiej grupy „Porta dos Fundos”, przedstawia Jezusa Chrystusa jako homoseksualistę, apostołów jako alkoholików, a Dziewicę Maryję jako kobietę rozwiązłą.

Nikt nie ma prawa obrażać i atakować wiary miliardów ludzi na całym świecie.


Wychodząc z przekonania, że milczenie w takich przypadkach rozzuchwala sprawców postanowiliśmy rozpocząć kampanię, żądając od prezesa Netflix’a i jego kolegów usunięcia serii filmów grupy ”Porta dos Fundos” z platformy, którą zarządza.

Bardzo prosimy o podpisanie petycji już teraz, aby nasze wspólne żądanie dotarło jak najszybciej do niżej wymienionych pracowników Netflix’a:


Reed Hastings, założyciel i prezes Netflix’a

Jeff Hensien, Dyrektor Departamentu Obsługi Klientów

Ted Sarandos, Dyrektor ds. Repertuaru”


Petycję można podpisać tu:https://www.citizengo.org/pl/rf/175913-zadamy-netflix-usunal-bluznierczy-film-ze-swojej-platformy

Wykop Skomentuj25
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura