53 obserwujących
448 notek
535k odsłon
  5284   0

Niejaki Sumliński, uważający się za dziennikarza…

Internet
Internet

Poziom wykształcenia i kultury Wolaków jest znany…

Pozostańmy przy temacie „antybanderowskim”. Już się zaczęła dzika nagonka na uchodźców w związku z zabójstwem na warszawskim Nowym Świecie; Wolacy ruszyli do boju.

Zaangażowało się Ordo Iuris, mordę rozdarła Konfederacja. Z góry założyli, że morderca jest „obcy”; bo przecież jak to, Polak – Polaka? Nożem?

Niejaki Sumliński, uważający się za dziennikarza, pisze więc natychmiast: „grupa Ukraińców zakatowała w sobotę młodego chłopaka w centrum Warszawy. Nowa weekendowa rzeczywistość w stolicy: raz wiadro czerwonej farby - a raz nóż między żebra?”

Na szczęście ktoś oprzytomniał i ogłoszono, że podejrzany o zbrodnię „nie jest cudzoziemcem”. Gdyby poczekano z tym jeszcze kilkanaście godzin – mogłoby dojść do wydarzeń, których wstydzilibyśmy się jeszcze bardziej, niż tych z granicy białoruskiej…

Ale i tak awantury będą coraz częstsze.

Rety, jak ja nie lubię tej Wolski i jej ukochanego przywódcy o nazwisku na K. I ona i on są tak obrzydliwie przewidywalni...

Wojciech Sumlinski

@w_sumlinski

 • May 12

Grupa Ukraińców zakatowała w sobotę młodego chłopaka w centrum Warszawy. Nowa weekendowa rzeczywistość w stolicy: raz wiadro czerwonej farby - a raz nóż między żebra? Miejmy nadzieję, że nie. Jeśli jednak (w przypływie chorej „solidarności”) będziemy milczeć - nie widzę nadziei.

Krzysztof Boczek

Jak już wiemy, to Polak zabił w centrum WAw, a Ukrainiec sfilmował to zajście dzieki czemu wiemy co się wydarzyło Ale jaka to różnica dla majora propagandy - W. Sumlińskiego? Przecież on i tak przepisuje tylko beletrystykę z McLeana, Chandlera i innych.

Cyt: Komenda Stołeczna Policji: Dementujemy informację o udziale cudzoziemców w ataku na Nowym Świecie. W niedzielę nad ranem zamordowano tam mężczyznę.

 DEMAGOG

@DemagogPL

 • May 13

Czy 29-letniego Polaka w Warszawie zabili Ukraińcy? "Na obecnym etapie nie ma żadnych okoliczności wskazujących by sprawcami byli obywatele innego kraju" - rzecznik prasowy @Policja_KSP nadkom. Sylwester Marczak dla Demagoga. twitter.com/DemagogPL/stat…

Dalsze popisy tego pana:

Wojciech Sumlinski

@w_sumlinski

Eurowizja. 40 połączeń z 40 różnymi państwami. Prezenter zaledwie jednego kraju woła "Slava Ukrainie". Którego? Tego, w którym przez lata okrzyk ten kojarzył się jako towarzyszący bestialskim mordom na Wołyniu. Zbędny gest. Szukamy szacunku innych a sami go do siebie nie mamy.

Fakty:

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z warszawską policją, która zbiera informacje dotyczące zdarzenia. Oczywiście większość z nich na tym etapie nie nadaje się do publikacji. Aktualnie sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Warszawie, która prowadzi postępowanie w sprawie o zabójstwo. Obecnie nikt jeszcze nie usłyszał żadnego zarzutu. Czy istnieją jakiekolwiek informacje, które mogą prowadzić do wniosku, że za zabójstwem Polaka stoi Ukrainiec, bądź przedstawiciel jakiegokolwiek innego państwa z byłego ZSRS?

– Na ten moment nic nie wskazuje na to, żeby w zdarzeniu brali udział cudzoziemcy – zdradza nam prokurator Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Źródło: Stefczyk.info Autor: Artur Ceyrowski


Lubię to! Skomentuj92 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura