19 obserwujących
529 notek
667k odsłon
5513 odsłon

Radny Łukasz Sz. - bandzior z Busko-Zdroju testem dla Zjednoczonej Prawicy

Fot. Zrzut ekranu/Facebook
Fot. Zrzut ekranu/Facebook
Wykop Skomentuj1

33-letni radny ze swoim 37-letnim kolegą, grozili w sklepie spożywczym kobiecie. Rozwydrzony radny, przekonany o własnej bezkarności, zranił policjanta dwa razy w plecy. Drugi z policjantów został ranny w rękę. Bandyci usłyszeli już zarzuty. 

Poniżej film z przebiegu zdarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=KyLdKzQK3KU

Tu widzimy, jak Jadwiga Emilewicz, minister przedsiebiorczości i technologii, udziela poparcia Łukaszowi Sz. - https://www.youtube.com/watch?v=bNuVCmEmSyY

Politycy, szczególnie karierowicze, powinni być poddani społecznej kontroli. Dlatego też, ku przestrodze, dane radnego, powinny być poddane do publicznej wiadomości. 

                                                                                     ***

Mam nadzieję, ż do sprawy odniesie się sam radny Łukasz Sz., szef stowarzyszenia Młode Busko. Jako osoba znająca prawo prasowe, i członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, nie mogę podać danych bandyty. Mogę jednak podać adres strony „Młode busko”, która wiele wyjaśni:

http://www.mlode.busko.pl/aktualno347ci/lukasz-jakub-szumilas-prezes-stowarzyszenia-mlode-busko-zostal-wybrany-radnym-rady-miejskiej-busko-zdroj

Radny pisze o sobie:

Łukasz Sz.- urodziłem się 27 stycznia 1986 w Busku-Zdroju, miejscu w którym spędziłem większość swojego życia. Jestem magistrem Ekonomii ze specjalnością: Zarządzanie regionem i pozyskiwanie Funduszy Europejskich, oraz licencjatem Stosunków Międzynarodowych na kierunku Europeistyka. Pasjonuje mnie kreowanie swojego otoczenia i zmienianie otaczającej nas rzeczywistości. Moim marzeniem jest tętniące życiem Busko-Zdrój, pełne zadowolonych mieszkańców oraz turystów. Kurort o randze europejskiej, świadczący usługi na światowym poziomie. Sentyment łączący z tym miejscem zmotywował mnie do powołania Stowarzyszenia „Młode Busko”, którego jestem prezesem i założycielem. Stowarzyszenie jest kontynuacją dzieła zapoczątkowanego przez Młodzieżową Radę Miasta Busko-Zdrój, której miałem zaszczyt być przewodniczącym. Działamy od 2009 roku na terenie lokalnym. Organizujemy imprezy kulturalne na skalę ogólnopolską. Jestem głównym organizatorem cyklicznych festiwali kultury Hip-Hop pod nazwą „Barwy Miasta”, których trzy bardzo udane edycje odbyły się w latach 2009,2010,2014. Ogólnopolskie zawody Breakdance (POLSKEE FLAVOUR- Reprezentacja Polski), koncerty Rap (PIH, KAJMAN,BORIXON,PYSKATY,PASJONACI), pokazy graffiti oraz zawody BMX w najlepszym wykonaniu. Jestem zaangażowany od 2008 roku wraz z grupą przyjaciół jako pomysłodawca i inicjator powstania SKATEPARKU Busko-Zdrój, który dzięki współpracy stowarzyszenia „MŁODE BUSKO” oraz władz samorządowych w roku 2014 został oddany do użytku mieszkańcom i gościom, miasta Busko-Zdrój. Jestem osobą ambitną, konsekwentnie dążącą do postawionych sobie celów, podchodzącą z pasją do życiowych wyzwań. Interesuję się: Marketingiem Miejsc, kreowaniem nowych marek, oraz działalnością polityczną i samorządową.

Moje prywatne pasje:

Fotografia - sprawia że patrzę i dostrzegam!

Muzyka- potrafię i lubię słuchać!

Sport- konsekwencja, systematyczność oraz dążenie do postawionego celu!

Zmieńmy razem Miasto i Gminę Busko-Zdrój!

Pozdrawiam serdecznie 

Łukasz S.

Prezes Stowarzyszenia "Młode Busko"

Dla ciekawskich: tu pod tym linkiem znajdziemy oświadczenie majątkowe radnego:

https://dl.umig.busko.pl/oswiadczenia_majatkowe/2019_pierwsze_oswiadczenia/rada/szumilas_lukasz.pdf

Tu jest adres jego strony na Facebooku:

https://www.facebook.com/radnyszumilas/

Oczywiście, na stronie facebookowej radnego pojawiają się komentarze, który pokazują poziom umysłowy krytyków:

- Renata Andrejko Beata Szydło tylko pogratulować zdjęcia z nożownikiem, takie rzeczy tylko w parti PiS.

(Pisownia oryginalna)


Tak, czy inaczej, wybory do Parlamentu Europejskiego dla Zjednoczonej Prawicy nie będą szczęśliwe. Zjednoczona Prawica popełniła bardzo duży błąd – mając braki kadrowe, skupiła się tylko na sobie przychylnych i totalnie oddanych członkach partii i wyznawcach, odrzucając i poniewierając wieloma przychylnymi sobie grupami społecznymi, bez których nie zdobyłaby władzy. Zalazła nam za skórę.

Dzisiaj my, patrzymy bezczynnie, jak dobra zmiana się pogrąża.


Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale