Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
130 obserwujących
1630 notek
2070k odsłon
521 odsłon

Jestem człowiekiem, nie ideologią

Wykop Skomentuj34

       LGBT to są ludzie, nie ideologia. A zatem LGBT to czysty chodzący biologiczny seks, bez żadnych zasad, bez idei, bez sensu, bez celu, bez ideologii. Osoby LGBT boją się ideologii, odcinają się od ideologii, nie uznają ideologii. Nie chcą zrozumieć i wyjaśnić świata, nie chcą go interpretować, nie chcą formułować celu życia, nie chcą myśleć. Chcą tylko uprawiać seks jako bezmyślne biologiczne maszynki.

       A przecież ideologia jest głęboko ludzka! Hasło, że jestem człowiekiem, a nie ideologią, to dehumanizacja człowieka - bo pełnię człowieczeństwa można osiągnąć tylko wyznając jakąś ideologię. Cywilizacja to ideologia, kultura to ideologia, nauka to ideologia. Człowiek bez ideologii jest tylko zwierzęciem, gatunkiem ssaka. Dlaczego działacze LGBT sami się dehumanizują odcinając się od ideologii?

Grzegorz GPS Świderski

PS1. Były belgijski premier żąda podobno sankcji dla Polski za to, że nasz prezydent mówi o ideologii LGBT. Niby dlaczego w Polsce powinno być zakazane mówienie o ideologii LGBT? W Belgii jest taki zakaz?

PS2. Notki powiązane:

Zachęta do głosowania na Dudę w drugiej turze <- poprzednia notka  

następna notka -> Osoby LGBT nie są równe ludziom normalnym

Tagi: #gps65, #LGBT, #dehumanizacja

Wykop Skomentuj34
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo