Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
112 obserwujących 1382 notki 1725738 odsłon
GPS, 21 października 2018 r.

Refleksje powyborcze

194 2 1 A A A

       Przeżyłem jako świadomy wyborca wszystkie demokratyczne wybory od czasu przepoczwarzenia się pierwszej komuny w drugą w 1989 roku, w których uczestniczyli wolnościowcy od Janusza Korwin-Mikkego. Wszystkie te wybory były dla nas przegrane. Nigdy mnie to nie zniechęciło.

       Ciągle, od prawie 30 lat, głosuję na partie, którym prezesuje JKM. Uważam, że najbardziej szkodliwe politycznie dla naszej wolnorynkowej idei jest to, że wielu się zniechęciło i przeszło na stronę tych co wygrywają. Nic sensownego dzięki temu nie osiągnęli.

       Gdyby wszyscy trwali w swoich wyborach tak jak ja, to byśmy byli dziś znaczącą siłą polityczną, a socjalizm byłby w odwrocie, a nie w rozkwicie. Więc zalecam cierpliwość. Ta cierpliwość jeszcze nie owocuje, ale widzę, że niecierpliwość szkodzi.

       Dziś socjaldemokratyczny POPiS dominuje politycznie Polskę. Bywało gorzej. Być może lepiej za naszego życia nie będzie. Ale wierzę, że kiedyś wolny rynek w Polsce zwycięży.

       Precz z komuną!

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

Absurdalna cisza <- poprzednia notka 

następna notka -> Koalicja wolnościowców

Tagi: gps65, wybory, JKM, Wolność, UPR, KNP, Korwin, wolny rynek, polityka, wolnościowcy

Opublikowano: 21.10.2018 23:24. Ostatnia aktualizacja: 23.10.2018 21:11.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • E... objętość ostrosłupa jest łatwa. Ciekawsze jest to, że Archimedes wyprowadził...
  • Papież pocałował ofiarę pedofilii? Jak to możliwe? Przecież mógł tym wzmóc jego traumę!...
  • Katz czyta mojego bloga! Zareagował na to co dzień wcześniej napisałem:  Myślę, że...

Tematy w dziale Polityka