GPS GPS
1826
BLOG

Konfederacja chętnie przyjmie poparcie Lecha Wałęsy!

GPS GPS Wybory Obserwuj temat Obserwuj notkę 76

       Lech Wałęsa odwołał deklarację, że będzie w wyborach głosował na PO i oznajmił, że zagłosuje na PSL. Ale PSL odrzuca to poparcie. Zostało mu więc jeszcze poprzeć SLD albo Konfederację, bo PiS jest w sposób oczywisty wykluczone. W związku z tym proponuję, by Konfederacja wystosowała następujące oświadczenie:

       Lech Wałęsa był tajnym współpracownikiem komunistycznej służby bezpieczeństwa o pseudonimie „Bolek”. Całe jego zachowanie od czasu, gdy został zarejestrowanym agentem PRL-u w latach 70-tych XX wieku, aż do dziś, wskazuje na to, że z dużym prawdopodobieństwem współpracy tej nie zakończył. Mniej lub bardziej świadomie nadal sprzyja pozostałościom po PRL-u. Był razem z generałem Kiszczakiem współtwórcą porozumień przy okrągłym stole, które posłużyły komunistom do przejęcia państwowego majątku na własność oraz utrzymanie władzy. Jest ojcem założycielem dzisiejszego socjaldemokratycznego państwa zwanego III RP, które niszczy Polskę i hoduje Polaków jak bydło. Ale mimo to, w imię obalenia obecnego układu, chętnie przyjmiemy jego poparcie. Dla nas każdy głos się liczy i jak na nas zechcą głosować agenci bezpieki, a nawet ich oficerowie prowadzący, to nie odmówimy - my tylko odmawiamy im startowania z naszych list.

       Dlatego bardzo jasno mówimy Lechowi Wałęsie: Wasza Ekscelencjo!!! Nie szanujemy Pana, uważamy Pana przeszłe zasługi w budowie obecnego państwa za szkodliwe, ale dziś, w zaistniałej sytuacji politycznej, apelujemy o porozumienie ponad układami i chętnie przyjmiemy Pana poparcie! Obiecujemy, że zrobimy wszystko, by rządy PiS-u kontrolować, ograniczać, okiełznać i nie dopuścić do ich wynaturzenia. Zrobimy wszystko by nie dopuścić do dyktatury i będziemy dążyć do uwolnienia Polaków ze szpon zaborczego państwa. Apelujemy więc do Waszej Ekscelencji o to, by Pan poparł Konfederację w wyborach do Parlamentu, które odbędą się za kilka dni.

Grzegorz GPS Świderski

PS. To nie jest oświadczenie Konfederacji - sam to wymyśliłem i tylko Konfederacji proponuję.

Notki powiązane:

Chcecie polityki w pracy - to ją macie! <- poprzednia notka

następna notka -> Życzenia wyborcze

Tagi: gps65, państwo, polityka, wybory, okrągły stół, Bolek, Lech Wałęsa

GPS
O mnie GPS

Blo­ger, że­gla­rz, informatyk, trajk­ka­rz, sar­ma­to­li­ber­ta­ria­nin, fu­tu­ry­sta. My­ślę, po­le­mi­zu­ję, ar­gu­men­tu­ję, po­li­ty­ku­ję, fi­lo­zo­fu­ję.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka