34 obserwujących
1747 notek
2272k odsłony
580 odsłon

Małopolska kurator oświaty ma temperament!!!

fot. P. Beym
fot. P. Beym
Wykop Skomentuj3

Dlatego mam apel do pani minister Zalewskiej. Pani kurator Nowak wyraźnie męczy się na swoim stanowisku. Wyraźnie ma temperament polityczny. Zbliżają się wybory samorządowe. Niech ją pani po prostu odwoła i niech pani kurator zacznie się przygotowywać do startu w wyborach samorządowych. Polityka jak widać interesuje ją zdecydowanie bardziej niż sprawy młodzieży.

Małopolska kurator oświaty znów dała się poznać szerszej opinii publicznej. Po uwagach, że po obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu powinni oprowadzać tylko polscy, licencjonowani przez IPN przewodnicy, zabrała głos w sprawie protestu osób niepełnosprawnych i ich rodziców w Sejmie W twitterowym wpisie stwierdziła, że oto młode osoby niepełnosprawne protestujące w Sejmie są używane do rozwiązywania problemów ludzi dorosłych. Stąd już tylko krok do słynnych już „żywych tarcz” Jacka Żalka.

Pani kurator czuję się najwyraźniej politykiem PiS. A przecież sprawując to stanowisko powinna się czuć przede wszystkim urzędnikiem. I jeśli ma już się wypowiadać na temat tego protestu, to raczej powinna się zastanawiać, jakie warunki mają tam młode protestujące osoby z niepełnosprawnościami, a nie wnikać w intencje tego protestu, okraszając swoje uwagi niestosownymi karykaturami (karykatura w linku: https://twitter.com/kr_szumilas?lang=pl).

Dlatego mam apel do pani minister Zalewskiej. Pani kurator Nowak wyraźnie męczy się na swoim stanowisku. Wyraźnie ma temperament polityczny. Zbliżają się wybory samorządowe. Niech ją pani po prostu odwoła i niech pani kurator zacznie się przygotowywać do startu w wyborach samorządowych. Polityka jak widać interesuje ją zdecydowanie bardziej niż sprawy młodzieży. Będzie mogła przynajmniej dać upust swojemu politycznemu temperamentowi. A jak widać ma go dość spory!

Tu polityka zaczyna swój dzień: www.300polityka.pl

Poznań 2.0 – najważniejsi w jednym miejscu – bo informacja nie musi być nudna

http://miastopoznaj.pl/

Wielkopolski Portal Osób Niepełnosprawnych – www.pion.pl

www.facebook.com/flibicki


Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka