Blog
Plusy i Minusy Jana Filipa Libickiego
Jan Filip Libicki
Jan Filip Libicki historyk lat 47 Senator RP
27 obserwujących 1672 notki 2135699 odsłon
Jan Filip Libicki, 15 maja 2018 r.

Małopolska kurator oświaty ma temperament!!!

574 3 0 A A A
fot. P. Beym
fot. P. Beym

Dlatego mam apel do pani minister Zalewskiej. Pani kurator Nowak wyraźnie męczy się na swoim stanowisku. Wyraźnie ma temperament polityczny. Zbliżają się wybory samorządowe. Niech ją pani po prostu odwoła i niech pani kurator zacznie się przygotowywać do startu w wyborach samorządowych. Polityka jak widać interesuje ją zdecydowanie bardziej niż sprawy młodzieży.

Małopolska kurator oświaty znów dała się poznać szerszej opinii publicznej. Po uwagach, że po obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu powinni oprowadzać tylko polscy, licencjonowani przez IPN przewodnicy, zabrała głos w sprawie protestu osób niepełnosprawnych i ich rodziców w Sejmie W twitterowym wpisie stwierdziła, że oto młode osoby niepełnosprawne protestujące w Sejmie są używane do rozwiązywania problemów ludzi dorosłych. Stąd już tylko krok do słynnych już „żywych tarcz” Jacka Żalka.

Pani kurator czuję się najwyraźniej politykiem PiS. A przecież sprawując to stanowisko powinna się czuć przede wszystkim urzędnikiem. I jeśli ma już się wypowiadać na temat tego protestu, to raczej powinna się zastanawiać, jakie warunki mają tam młode protestujące osoby z niepełnosprawnościami, a nie wnikać w intencje tego protestu, okraszając swoje uwagi niestosownymi karykaturami (karykatura w linku: https://twitter.com/kr_szumilas?lang=pl).

Dlatego mam apel do pani minister Zalewskiej. Pani kurator Nowak wyraźnie męczy się na swoim stanowisku. Wyraźnie ma temperament polityczny. Zbliżają się wybory samorządowe. Niech ją pani po prostu odwoła i niech pani kurator zacznie się przygotowywać do startu w wyborach samorządowych. Polityka jak widać interesuje ją zdecydowanie bardziej niż sprawy młodzieży. Będzie mogła przynajmniej dać upust swojemu politycznemu temperamentowi. A jak widać ma go dość spory!

Tu polityka zaczyna swój dzień: www.300polityka.pl

Poznań 2.0 – najważniejsi w jednym miejscu – bo informacja nie musi być nudna

http://miastopoznaj.pl/

Wielkopolski Portal Osób Niepełnosprawnych – www.pion.pl

www.facebook.com/flibicki


Opublikowano: 15.05.2018 18:39. Ostatnia aktualizacja: 15.05.2018 18:49.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @COŚ WYMYŚLĘ Tak.... :-)
  • @Sowiniec coś Pan pisał o alfonsie i znikło? czyżby brak odwagi... :-) cóż środowisko...
  • @autor Bardzo dziękuję za życzenia i serdecznie pozdrawiam! Również sukcesów życzę... :-)

Tematy w dziale Polityka