34 obserwujących
1761 notek
2282k odsłony
482 odsłony

Wizerunkowe aresztowanie poprzednika Marka Ch?

fot. P. Beym
fot. P. Beym
Wykop Skomentuj20

Jedną z przesłanek aresztowania jego poprzednika jest wytworzenie w opinii publicznej wrażenia, że KNF to po prostu taka instytucja, w której wiele osób – niezależnie od tego kto je tam nominował – miało po prostu swoje za uszami.

Na polecenie prokuratury regionalnej w Szczecinie, funkcjonariusze CBA, zatrzymali wczoraj byłego szefa KNF. Chodzi o poprzednika słynnego już Marka Ch. Podobno ma chodzić o sprawę Skoku Wołomin, ale moim zdaniem chodzi tu o coś jeszcze.

Chodzi o zatarcie niewygodnego dla PiS-u wrażenia po sprawie Marka Ch właśnie. A ściślej mówiąc - moim zdaniem - jedną z przesłanek aresztowania jego poprzednika jest wytworzenie w opinii publicznej wrażenia, że KNF to po prostu taka instytucja, w której wiele osób – niezależnie od tego kto je tam nominował – miało po prostu swoje za uszami.

Nie twierdzę, że to jest jedyny powód tego aresztowania, być może są jakieś inne, ale twierdzę że w partii rządzącej ktoś doszedł do wniosku, że można w ten sposób ugrać jakiś własny wizerunkowy interes. I właśnie - na tym aresztowaniu – go ugrywa.

Tu polityka zaczyna swój dzień: www.300polityka.pl

Poznań 2.0 – najważniejsi w jednym miejscu – bo informacja nie musi być nudna

http://miastopoznaj.pl/

Wielkopolski Portal Osób Niepełnosprawnych – www.pion.pl

www.facebook.com/flibicki


Wykop Skomentuj20
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo