11 obserwujących
96 notek
61k odsłon
2745 odsłon

Homoseksualizm - warto się tym przejmować?

Wykop Skomentuj289


Podobno 40 % aktów pedofilii to akty homoseksualne. Czy to oznacza, że 40 % homosiów to pedofile? Bynajmniej. Chciałabym zobaczyć jakieś sensowne dane na ten temat, jakieś badania przeprowadzone nie przez bogobojnych katolików ani przez zaangażowanych w promocję „otwartości” aktywistów. Jak coś macie, to podrzućcie, ciekawość mnie pali...

...bardzo lekkim płomykiem. Bo w zasadzie – co mnie może obchodzić, jak kto żyje? Jakie ma upodobania? A może ten i ów lubią okładać żony czy kochanki pasem i tylko tak im... ekhm... pasuje? Czy to źle o nich świadczy? 

Wiem, wiem. Powiecie: rób to w domu, po kryjomu. I ja się z tym zgadzam. Seks to sprawa intymna, nie ma sensu wywlekać tego na światło dzienne? Co zaś się tyczy uświadamiania dziatwy... Cóż, to powinno być zadaniem rodziców/opiekunów. Znaczna część pewnie wykona to zadanie byle jak i później dziecko zrobi sobie własne dziecko przed ukończeniem edukacji – ale trudno. Prawem rodziców/opiekunów jest przekazać takie wartości, jakie im pasują. Jest to, oczywiście, prawo zwyczajowe, bo o żadne moralne podwaliny nie podparte, ale lepsze to niż państwowa urawniłowka w tym względzie. 

Ale skoro już przy tym jesteśmy: cóż zrobiłby mądry rodzic, gdyby mu dziecko powiedziało, że kręcą go/ją osoby tej samej płci? Czy posłałby je na „leczenie”? Wykląłby? Starałby się je przekonać, że stoi na równi z pedofilami? Czy może raczej wzruszyłby ramionami i zaakceptował sytuację? Ja wiem, co bym wybrała. A Wy?


Wykop Skomentuj289
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo