7 obserwujących
707 notek
234k odsłony
248 odsłon

Niemcy zatruli Nawalnego

Wykop Skomentuj10

image

 Aleksiej Nawalny został otruty chemicznym środkiem nerwowym Nowiczok! Rząd Niemiecki ogłosił rewelacyjne odkrycie w środę i zażądał wyjaśnień.

 Zrozumiałe więc jest, że Moskwa, Putin i wszyscy zainteresowani natychmiast przeprowadzili drobiazgowe śledztwo. Drobiazgowe, bo już bohatera rosyjskiego Aleksieja lekarze badali i pozostał tylko drobiazg do wyjaśnienia.

 Jeśli badacze rosyjscy w ciele Aleksieja trucizny nie znaleźli, a Niemcy twierdzą, że znaleźli, to znaczy, że Aleksiej został zatruty podczas transportu do Niemiec lub w samym sercu tego cudownego kraju. Zobaczymy czy rząd niemiecki i policja znajdą winnego i przeprowadzą drobiazgowe śledztwo.

 Rzecznik Kremla Dimitri Pieskow powiedział: „Zanim pacjent został przewieziony do Berlina zgodnie ze wszystkimi międzynarodowymi standardami, w naszym kraju przeprowadzono cały kompleks analiz, w których nie zidentyfikowano żadnych toksycznych substancji”.

 Iwan Ridionow, główny strateg rosyjskiego nadawcy państwowego „RT Deutsch” w Berlinie, wydał podobne oświadczenie.      Stwierdził, że BRD został „pilnie wezwany do wyjaśnienia obecności trucizny, dlaczego laboratorium Bundeswehry zajmuje dwa tygodnie, aby znaleźć truciznę, i kto miał dostęp do pacjenta po wylądowaniu w Berlinie? ”. „Co dziwne, nikt w Niemczech nie zadaje tych prostych pytań ”.
A Rosja czeka na wyniki drobiazgowego śledztwa i nie odpuści, bo bez Aleksieja Rosja do przodu nie ruszy.

https://www.bild.de/politik/inland/politik-inland/nawalny-kreml-behauptet-er-soll-in-deutschland-vergiftet-worden-sein-72715708.bild.html

https://www.youtube.com/watch?time_continue=572&v=ikoLlwQoDzM&feature=emb_logo



Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale